دانلود آموزش زبان کره ای

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معمولا به زبان آموزان خود توصیه می کند از تکنولوژی های روز برای یادگیری زبان استفاده کنند. این کار به شما کمک می کند که سرگرم شوید ، بازی کنید و در عین حال زبان کره ای یاد بگیرید. دانلود آموزش زبان کره ای را می توانید از منابع زیر دریافت کنید و از آنها استفاده کنید.

دانلود آموزش زبان کره ای
دانلود آموزش زبان کره ای

Learn-korean.net

این وب سایت تنها زبان کره ای را آموزش می دهد و به صورت تخصصی فقط به این زبان می پردازد. از یادگیری الفبای زبان کره ای که Hangul نامیده می شود شروع و با ساختار های متفاوت گرامری به این کار ادامه می دهد. این وب سایت در ابتدا بسیار محدود بود اما کم کم تبدیل به بزرگترین سایت برای دانلود آموزش زبان کره ای شده است. در ضمن در سایت forum در نظر گرفته شده است که می توانید با کسانی که خود در حال یادگیری هستند به تبادل نظر بپردازید. تمامی دروس به صورت PDF و MP3 در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تمامی منابع دانلود آموزش زبان کره ای رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

LearnKoreanLP

این سایت نیز علاوه بر فایل های صوتی ، ویدیو های اموزشی زبان کره ای را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. موزیک های زیادی نیز هستند که می توانید از آنها برای بهبود مهارت شنیداری خود استفاده کنید. هم چنین در اقدامی جالب در سال ۲۰۱۳ تمامی منابع این سایت در یک فایل PDF جمع آوری شد که چیزی حدود ۲۰۵ صفحه را تشکیل داد.

خوشبختانه هر دو سایت منابع خود را رایگان در ختیار زبان آموزان قرار می دهند. وب سایت های دیگری همچون Byki و Pimsluer وجود دارند که این کار را با دریافت هزینه انجام می دهند که شاید برای بسیاری استفاده از انها امکان پذیر نباشد.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان کره ای آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ایران آکسفورد تماس بگیرید.