کلاس‌ها و منابع رایگان و آنلاین زبان کره‌ای

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد موسسه آموزش زبان کره ای در ایران می باش که ه معرفی برخی کلاس‌ها و منابع رایگان و آنلاین زبان کره‌ای می پردازد. پس به این منابع توجه نمایید.

کلاس‌ها و منابع رایگان و آنلاین زبان کره‌ای
کلاس‌ها و منابع رایگان و آنلاین زبان کره‌ای

لیستی از کلاس‌ها و منابع رایگان و آنلاین زبان کره‌ای

یادگیری کره‌ای نباید حتماً جیب‌های شما را خالی کند. اما پیدا کردن منابع مناسب که طبق بودجه‌ی شما کار می‌کنند، ممکن است سخت باشد.

منابع آنلاین بی‌شماری وجود دارند که به شما کره‌ای آموزش می‌دهند. تنها مشکل اینست که چگونه بدون تلف کردن ساعت‌ها برای جستجو در میانشان بدانید کدامیک کیفیت خوبی دارند؟

اخبار خوب اینست که ما این مقاله را سر هم کردیم تا شما مجبور نباشید وقت مطالعه‌ی خود را برای جستجوی منابع تلف کنید.

پس بیایید به این کلاس‌ها و منابع رایگان اینترنتی نگاهی بی‌اندازیم.

پادکست‌های آنلاین رایگان که به شما کمک می‌کند کره‌ای یاد بگیرید

به صوت کره‌ای چه در پادکست‌های با حجم کم یا حتی مستقیم درون ایستگاه‌های رادیویی بومی‌زبان گوش دهید.

 • KoreanClass101: پادکست‌های جدید زبان شامل KoreanClass101 برای ثبت‌نام رایگان هستند و مقادیر تأثیرگذاری از محتوا در سطوح مختلف دارند.
 • Talk to Me In Korean: پادکست Talk to Me In Korean دروسی رایگان دارد و ویدئویی سرگرم‌کننده نشان می‌دهد که چگونه عبارات و کلمات عامیانه را آموزش خواهد داد. آن‌ها حتی قسمت‌هایی دارند که شامل سریال‌های درام کره‌ای می‌شود تا شما بتوانید واقعاً جذب سریال‌های مورد علاقه‌ی خود شوید.
 • TuneIn برای کره‌ی شمالی یا کره‌ی جنوبی: شما می‌توانید به رادیوی هر دو کشور کره‌ی شمالی یا کره‌ی جنوبی در TuneIn گوش دهید. چند ایستگاه را بررسی کنید، ببینید چه چیزی توجهتان را جذب می‌کند و لذت ببرید.

یوتیوب: درس‌های ویدئویی رایگان کره‌ای

یوتیوب مکانیی عالی برای پیدا کردن کلاس‌های رایگان و منابع زبان کره‌ای است. کانال‌های زیر به شما ساعت‌ها درس کره‌ای در یک قالب سرگرم‌کننده می‌دهد. به علاوه، ویدئو این مزیت افزوده‌ را دارد که به شما اجازه دهد حالت‌های صورت، زبان بدن و سایر جنبه‌های غیر زبانی از زبان کره‌ای را ببینید.

 • KoreanClass101: علاوه بر دروس رایگان پادکست آن‌ها، , KoreanClass101 همچنین یک کانال فوق‌العاده در یوتیوب با ساعت‌ها محتوای رایگان دارد.
 • TalktoMeInKorean: Talk to Me In Korean همچنین یک کانال یوتیوب با مقادیر زیادی ویدئوی رایگان دارد.
 • Easy Languages: من عاشق کانال Easy Languages هستم چون چیزهای زیادی از فرهنگ محلی و بافت آن ارائه می‌کند. میزبان‌ها در قسمت‌های Easy Languages به خیابان‌های کره می‌روند و با مردمی که آن‌جا می‌بینند، مصاحبه می‌کنند.

 

سیستم‌ها و درس‌های اینترنتی رایگان کره‌ای

اگر علاقه‌مند به درس‌های مجهز هستید، گزینشی استثنایی از دوره‌ها و سیستم‌های اینترنتی رایگان کره‌ای وجود دارد. اینجا تنها تعداد کمی وبسایت‌ها هستند که دورس اینترنتی زبان کره‌ای را بدون هیچ هزینه‌ای ارائه می‌کنند:

 • How to Study Korean: این یکی از منابع خوب من برای سؤالات دستور زبان کره‌ای در زمانی بود که کره‌ای یاد می‌گرفتم و یکی از بهترین منابع رایگان است که برای این زبان پیدا کردم. اساساً یک کتاب درسی دیجیتال رایگان با دروسی واقعاً جامع است.
 • Learn Korean on Coursera: Coursera در این پرتال آنلاین یادگیری، یک دوره‌ی زبان کره‌ای رایگان از دانشگاه Yonsei به نام اولین قدم در زبان کره‌ای دارد. چندین درس ویدئویی رایگان دارد که توسط یکی از مربیان دانشگاهی‌شان تدریس می‌شود.

برنامه‌های رایگان زبان کره‌ای

برنامه‌ها راهی مهم برای یادگیری یک زبان جدید هستند. مخصوصاً برای آن‌هایی که فرصت نشستن و مطالعه کردن را ندارند یا دوست دارند در حین حرکت درس بخوانند.

 • Eggbun: Eggbun هم برای iOS و هم اندروید موجود است. بر اساس مدل فری‌میوم ساخته شده است، پس تنها تعداد محدودی از درس‌های به صورت رایگان در دسترس هستند. به این ترتیب بود که در نهایت یاد گرفتم به کره‌ای تایپ کنم و تعدادی لغت کاملاً مفید کره‌ای و استفاده‌‌شان را در سیستم آن‌ها فرا گرفتم.
 • Pop Popping Korean: Pop Popping Korean برنامه‌ای است که به شما آموزش می‌دهد چگونه زبان هانگول را از طریق بازی‌های تعاملی بخوانید. برای اندروید و iOS رایگان است.
 • TenguGo Hangul: TenguGo برنامه‌هایی برای زبان‌های متنوع دارد، اما برنامه‌های الفبا و دایره واژگان کره‌ای آن در میان زبان‌آموزان زبان کره‌ای خیلی محبوب است. آن‌ها برای اندروید و iOS رایگان هستند.