آموزش خصوصی زبان کره ای

آموزش خصوصی زبان کره ای
کره در حال تبدیل شدن به یک کشور صنعتی بزرگ در دنیاست و برند های بزرگی همچون سامسونگ ، ال جی ، هیوندای و کیا را به دنیا معرفی کرده است. اما زبان کره ای چندان مورد اقبال قرار نگرفته بوده است زیرا جمعیتی حدود ۸۰ میلیون به این زبان صحبت می کنند. ولی در سال های اخیر تحصیل در کره جنوبی در جهان مورد توجه قرار گرفته و یادگیری زبان کره ای نیز مورد توجه قرار گرفته است. آموزش خصوصی زبان کره ای در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یک راه ساده ، سریع و مطمئن برای مکالمه زبان کره ای است.

آموزش خصوصی زبان کره ای
آموزش خصوصی زبان کره ای

در آموزش خصوصی زبان کره ای شما با الفبای زبان کره ای آشنا می شوید. الفبایی که ۲۴ حرف دارد و بسیار سریع می توان آن را یاد گرفت. اگر الفبا نقطه صفر یادگیری شما باشد ادامه کار با مکالمه زبان کره ای انجام می شود.
در آموزش خصوصی زبان کره ای استاد های Native و مجرب می توانند هم در آموزشگاه و داخل کلاس و هم در منزل یا محل کار شما تدریس زبان کره ای را برگزار کنند.
حتی اگر بخواهید می توانید در آزمون TOPIK که امتحان استاندارد زبان کره ای است شرکت کنید و مدرک آن را کسب کنید تا در صورت نیاز به ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور کره جنوبی بتوانید از آن بهره ببرید.
نکات جالبی در زبان کره ای است مثلا در چند سال اخیر به دلیل جدا شدن کامل کره شمالی از کره جنوبی و عدم ارتباط بین مردم این دو کشور زبان های این دو کشور کم کم در حال تغییر هستند و هر کدام از این زبان ها به سمتی می روند که به دو زبان جدا از هم تبدیل شوند.
اگر شما هم دوست دارید به جمع کسانی که زبان کره ای یاد می گیرند بپیوندید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای تدریس خصوصی زبان کره ای تماس بگیرید.