بهترین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شروع فعالیت خود در سال ۱۳۸۸ همواره سعی کرده تا سیستم آموزش زبان ایران را با جدیدترین روش ها تغییر دهد. از همان ابتدای فعالیت این موسسه زبان آموزان استقبال ویژه ای را از کلاس ها کردند و در مدت زمان کوتاهی به یکی ار برند های معتبر آموزش زبان در ایران تبدیل شدیم. ما بهترین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را با فعالیت هایی بدست آورده ایم که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

آموزش علمی زبان های خارجی

یادگیری زبان در دنیا از اوایل قرن بیستم وارد دوره های بسیار جدید و در عین حال متفاوتی شد. آغاز این حوزه را می توان با متد های GTM یا Grammar Translation Method دانست و در ادامه با متدهای دیگری همچون ALM (Audio Lingual Method) یا DM (Direct Method) همراه شد و در سال های بعد متد های مکالمه ای تری همچون CLT (Communicative Language Teaching) و Task Based Language Teaching (TBLT) همراه شد.

قصد ما از آوردن این متد های آموزش زبان با این اسم های متفاوت که ممکن است حوصله شما را به سر ببرد، آشنایی شما با آنها و جلوگیری از سو استفاده برخی افراد و موسسه ها به اسم این متد ها می باشد. بسیار دیده شده بسیاری از افرادی که سعی می کنند خود را مخترع متد های مختلف بدانند که صرفا افراد را جذب کنند.

چرا ما ادعا می کنیم آموزش علمی زبان های خارجی را انجام می دهیم:

شرکت در کنفرانس های متعدد علمی در سراسر دنیا: در طی سال ها بارها از سوی کنفرانس های علمی متعدد دنیا مقالات ما مورد قبول قرار گرفته اند. به عنوان مثال ارائه مقاله کاربرد برنامه های کامپیوتری انلاین در حوزه آموزش زبان که در دانشگاه هاروارد Harvard مورد پذیرش قرار گرفت و به عنوان مقاله برتر جهت ارائه در کنفرانس مطرح شد.

حضور در Workshop های مراکز بزرگ آموزش و آزمون سراسر دنیا:

آموزش آزمون های بین المللی همانند آیلتس، تافل و یا PTE نیاز به داشتن اطلاعات بسیار به روز می باشد. ما تنها مرکز در ایران هستیم که عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد، عضو مدارس زبان آنلاین British Council و عضو مرکز آمادگی آزمونهای دانشگاه کمبریج در ایران می باشیم. به همین دلیل است که توانسته ایم آخرین تغییرات را قبل از هر آموزشگاه دیگری در اختیار زبان اموزان قرار دهیم و به همین دلیل همیشه زبان اموزان موفق داشته باشیم.

Oxford University and Cambridge University Subscriber
Oxford University and Cambridge University Subscriber

سیستم آموزش زبان بر اساس نیازها

هر زبان آموز برای ما دنیای متفاوتی از ناشناخته ها و نیاز هاست. ما در بررسی های خود تنها به سطح زبان توجه نمی کنیم بلکه سابقه یادگیری زبان، میزان زمانی که شخص می تواند برای زبان داشته باشد و هم چنین Time in Force یا مدتی است که زبان اموز قصد دارد به هدف برسد. همه این موارد در طی یک پروسه بررسی و نتایج آن در اختیازر زبان اموز قرار می گیرد تا بهترین کلاس زبان به همراه بهترین آموزش زبان را در اختیار داشته باشد.

آموزش بیش از ۲۱ زبان

21 world language learning courses
۲۱ world language learning courses

ما معتقدیم آموزش زبان فقط محدود به انگلیسی نمی شود. شاید در قرن ۲۱ دیگر مسلط بودن به زبان انگلیسی یک پیش فرض است و شخص باسواد در تعریف های جدید حتما باید زبانی به جز زبان انگلیسی را نیز بداند. ما زبان های مختلفی را در ایران برای اولین بار آموزش دادیم. اولین بودن در بسیاری از موارد باعث شده همچنان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ایران باشیم. لیستی از زبان هایی که ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش می دهیم را ببنید:

زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ایتالیایی، زبان روسی، زبان چینی، زبان اسپانیایی، زبان ترکی استانبولی، زبان مالایی، زبان تایلندی، چینی کانتونیز، زبان هندی، زبان پرتغالی، زبان سوئدی، زبان دانمارکی، زبان فنلاندی، زبان نروژی، زبان فارسی ( به غیر فارسی زبانان)، زبان اکراینی, زبان ترکی آذری، زبان ارمنی، زبان چک اسلواکی و…

اساتید Native زبان

یکی از خصوصیات ما داشتن اساتید Native است. اساتید Native یک امتیاز بسیار مهم هستند و ما سسعی می کنیم در بسیاری از دوره ها از آنها استفاده کنیم. شما با این کار نه تنها با زبان بلکه فرهنگ کشورهای مختلف هم آشنا می شوید.

برگزاری کافه زبان

خب، حالا وقت خوشگذرونی است. ما در بهترین آموزشگاه زبان ایران به زبان آموزان خود خدمات متنوعی می دهیم. همانند داشتن کافه های زبان در موسسه برای گذراندن وقت با دوستان خود و هم چنین اساتید و صحبت کردن به زبان دوم و یادگیری رایگان زبان گذراندن وقت به بهترین شکل ممکن. تمامی این خدماات کاملا رایگان هم در اختیار زبان اموزان قرار می گیرند.

سیستم آموزش آنلاین در کنار اموزش حضوری

آموزشگاه ما اولین و بهترین موسسه زبان ایران در ارائه کلاس های آنلاین از دید زبان اموزان است. آموزش آنلاین به همراه ارائه مدرک معتبر و هم چنین آزمون های انلاین و ارائه گزارش دوره به زبان آموزان فقط در اموزشگاه زبان ایران آکسفورد قابل انجام است.

ارائه مشاوره مهاجرتی کاملا رایگان و توصیه نامه و معرفی نامه های رایگان

ما برای کشورهای بسیار زیادی مانند کانادا، استرالیا، آمریکا، آلمان و بسیاری دیگر از کشورها مشاوره تخصصی، رایگان ارائه می دهیم. حتی ارائه معرفی نامه ها، توصیه نامه ها به تمامی دانشگاه ها و موسسات علمی دنیا به صورت مستقیم توسط ما برای زبان اموزان انجام می گیرد و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.

برگزاری دوره های تربیت مدرس

بسیار از زبان اموزان که به سطح پیشرفته می رسند و در آینده می خواهند به عنوان معلم زبان فعالیت کنند می توانند به راحتی در کلاس های ما شرکت کنند. این کلاس ها بسیار تخصصی هستند و اساتید مجرب تمام دوره ها را پایش می کنند.

آموزش رایگان

وظیفه اجتماعی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، یکی از مهم ترین دغدغه های ما می باشد. ما علاوه بر سعی در آموزش رایگان افراد، در صورت نیاز کمک هایی از نظیر خرید کتاب و هزینه های جانبی دیگر را نیز به رایگان در اختیار افراد با توانایی کمتر قرار می دهیم. این کار کاملا به صورت مخفیانه انجام می گیرد و هیچ کدام از زبان آموزان از نوع ثبت نام دیگر افراد مطلع نمی شوند.

پس شما هم بیایید ایران آکسفوردی باشید.