راهنمای آموزش زبان در سفر

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به کسانی که مسافرت های طولانی را تجربه می کنند راهنمای آموزش زبان در سفر را در زیر می آورد. پس شما هم اگر از کسانی هستید که زیاد مسافرت می کنند پس با ما همراه باشید.

راهنمای آموزش زبان در سفر
راهنمای آموزش زبان در سفر

اما راهنمای آموزش زبان در سفر از زبان یک جهانگرد:۱- یک اپلیکیشن زبان دانلود کنید و در طول راه بیاموزید

من از اپلیکیشن های زبان برای برای فرانسوی و اسپانیایی استفاده کرده‌ام (به علاوه‌ی هلندی، قبل از این که بفهمم مردم در هلند به طور عالی انگلیسی صحبت می‌کنند، پس این از این) و آن را یک برنامه‌ی فوق‌العاده سرگرم کننده یافتم که دروس، نمره، امتحانات ارزیابی (در حالتی که شما در سطح پیشرفته‌تری باشید و بخواهید از چند سطح گذر کنید)، و ‘توجه’ را فراهم می‌کند (ثبت فعالیت و آگاه سازی‌هایی که وقتی برای مدتی از آن استفاده نکردید، به شما خبر می دهد).
بهترین قسمت درباره‌ی این اپلیکیشن ها برای گویشوران انگلیسی ۲۷ زبان را برای انتخاب فراهم می‌کند، که شامل زبان‌هایی است که بیشترین گویشور را در جهان دارند — پس شما احتمالاً در وضعیت خوبی هستید.۲- یک دیکشنری زبان همراه داشته باشید تا دایره‌ی لغات خود را ارتقا دهید

اگر وقتی صحبت از به یاد آوردن لغاتی می شود که به تازگی از مهارت‌های زبانی یاد گرفته‌اید، درباره‌ی شکست فوق العاده نگران هستید، موقع بیرون بودن یک دیکشنری زبان همراه خود داشته باشید.
شما می توانید یک کتاب بخرید (در کتاب فروشی ها یا به طور آنلاین کتب میزی یا جیبی فروخته می شود) که از یک طرف تعریفات انگلیسی را از زبان منتخب شما ارائه می‌کند، و از طرف دیگر برعکس آن را شامل می شود.۳- در منابع زبان سرمایه گذاری کنید و از مکالمات خود انگیز سود ببرید
شما می پرسید که منابع زبان چه هستند؟
آیا تا به حال در موقعیتی بوده اید که هیچ خدمات موبایل یا وای‌فای ندارید، دیکشنری زبان خود را فراموش کردید، و هیچ راهی برای برقراری ارتباط با شخصی که تازه ملاقات کردید، ندارید؟ شما باید همیشه یک وسیله ی نوشتاری و کاغذ همراه خود داشته باشید، به این دلیل که شاید بخواهید آدرسی را که نمی توانید تلفظ کنید، بنویسید (و آن را به راننده ی تاکسی بگویید) یا بخواهید بازی پیکشنری کنید تا به دوستتان بگویید چه نوع غذایی را برای شام دوست دارید.۴- ثبت نام مدارس زبان در خارج از کشور

اگر شما واقعاً درباره‌ی یادگیری زبانی جدید جدی هستید، به دنبال برنامه‌ای در خارج از کشور باشید که خواست شما را برای اکتشاف برآورده می‌کند و به شما کمک می‌کند تا به راحتی با افراد بومی صحبت کنید.
در حالی که شما نمی توانید یک شبه زبانی را بیاموزید، می توانید انتخاب کنید که در زمان (و پول) خود سرمایه گذاری کنید تا هنگام حرفه‌ای شدن در زبانی جدید، خود را در فرهنگی بومی غوطه‌ور سازید.
رفتن به خارج از کشور قسمتی دارد که کاملاً به یافتن مدارس زبان خارجی اختصاص یافته است، که ۱۱ زبان را پوشش می‌دهند (شامل انگلیسی). شما می‌توانید توسط زبان یا کشور به دنبال مدرسه بگردید و برنامه‌هایی را انتخاب کنید که مناسب شما هستند.۵- دوستی با افراد بومی را قوی سازید و به معلمانی دو طرفه تبدیل شوید

من هر موقع که سفر می‌کنم، لذت بخش‌ترین قسمت آن وقتی است که صحبت به زبان خارجی را موقعی که با افراد بومی هستم، تمرین می‌کنم. در حالی که گویش‌ها می‌توانند در هر منطقه عوض شوند، یادگیری از یک شخص بومی هنوز هم تمرینی عالی به حساب می‌آید.
یادگیری زبان در مدرسه یا به طور آنلاین، مفید و ضروری است، اما شما در نهایت باید از آن استفاده‌ای واقعی کنید وگرنه هرگز به شنیدن و فهمیدن در سرعتی معمولی عادت نخواهید کرد، چه برسد به این که در واقع قادر باشید تا جواب دهید.

شما چگونه بر موانع زبانی در خارج از کشور غلبه خواهید کرد؟
یادگیری زبانی جدید می‌تواند به شما کمک کند تا به روش‌های جدیدی فکر کنید، رزومه‌ی خود را قوی کنید، شیوه‌ی نوشتن خود را ارتقا دهید‌ (و احتمالاً حتی دایره ی لغات خود را!)، حافظه‌ی خود را تقویت کنید، با افراد جدید ملاقات کنید، و با احساسی فرای باحال بودن به خانه برگردید و اشتیاق داشته باشید تا به دوستان و خانواده‌ی خود یاد دهید.