مجوز آموزشگاه زبان از وزارت ارشاد

مجوز آموزشگاه زبان از وزارت ارشاد
همیشه داشتن مجوز از ارگان های مربوطه به عنوان مثال مجوز آموزشگاه زبان از وزارت ارشاد باعث می شود که زبان آموزان مطمئن باشند که نظارت های لازم برای دریافت کیفیت بهتر و هم چنین نظارت کامل بر روی قیمت ها و هزینه ها از سوی ارگان مربوطه اعمال می شود و به همین دلیل می توانید با اعتماد بیشتری در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر است که با داشتن مجوز آموزشگاه زبان از وزارت ارشاد زبان آموزان عزیز را در کلاس های خود ثبت نام می کند. همچنین داشتن مجوز آموزشگاه زبان از وزارت ارشاد باعث می شود که مدارک پایان دوره آموزش زبان مورد تایید وزارت ارشاد قرار بگیرند و از این رو داشتن این گواهینامه های زبان می تواند برای کار و آموزش در حوزه زبان در آینده مورد استفاده زبان آموزان عزیز قرار بگیرد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر داشتن مجوز آموزشگاه زبان از وزارت ارشاد توانسته مورد تایید بسیاری از دانشگاه ها و هم چنین موسسات زبان خارج از ایران نیز قرار بگیرد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و هم چنین تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در لیست آموزشگاه های زبان British Council می باشد.
تمامی هزینه های کلاس ها زبان بر اساس تعرفه های مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند و برای زبان آموزانی که از خانواده محترم فرهنگیان و یا زبان آموزانی که از خانواده محترم شهدا و ایثارگران باشند تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود. این زبان آموزان می توانند با ارائه مدارک خود در هنگام ثبت نام این تخفیفات را داشته باشند و تا پایان دوره آموزش زبان خود از آن استفاده کنند.
تمام تلاش ما کسب اعتماد شما می باشد و امیدورایم در این راه موفق باشیم.
برای داشتن اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.