آموزشگاه زبان فنلاندی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تخصصی ترین موسسه آموزش زبان های Uralic همانند فنلاندی در ایران می باشد. آموزشگاه زبان فنلاندی Finnish ایران آکسفورد برای اهداف متفاوت برنامه ریزی می کند و شما را برای مهاجرت و یا تحصیل به کشور فنلاند آماده می کند.

آیا می دانید در فنلاند چه چیزی را می توانید بیشتر از همه چیز ببینید؟

بد نیست قبل از اینکه در دوره های آموزشگاه زبان فنلاندی ایران آکسفورد شرکت کنید کمی از این کشور اطلاعات بدست آورید. فنلاند کشوری است که به سنا Saunas معروف است. بله سنا های بخار در فنلاند بسیار زیاد هستند و حتی از ماشین ها هم بیشتر دیده می شوند. پس اگر به فنلاند می روید حتما لباس گرم با خود ببرید.

در فنلاند باید به فرهنگ بازیافت احترام بگذارید. در فنلاند از هر ۱۰ بطری پلاستیکی ۹ بطری بازیافت می شود و تقریبا ۱۰۰% ظروف شیشه ای بازیافت می شوند.

در فنلاند دسترسی به اینترنت یک ححق قانونی به حساب می آید.

هر ساله ۷٫۵ کیلومتر مربع به فنلاند اضافه میشود ( بر اثر آب شدن یخ ها )

خرس قهوه ای به عنوان حیوان و سمبل ملی فنلاند استفاده می شود.

زبان سوئدی هم در کشور فنلاند به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

کسانی که پاسپورت فنلاند را دارند تقریبا بیشتر از هر شخص دیگری در کشور های دنیا می تواند آزادانه و بدون ویزا به کشور های دیگر سفر کند.

برای یادگیری یک زبان بهتر است ابتدا با فرهنگ آن کشور آشنا شوید. ما در بالا سعی کردیم برخی از خصوصیات فرهنگی کشور فنلاند را بیان کنیم.

آموزشگاه زبان فنلاندی ایران آکسفورد نه تنها شما را برای یادگیری زبان فنلاندی اماده می کند بلکه برای آزمون YKI فنلاندی که توسط دولت فنلاند و برای نشان دادن میزان توانایی شما در فنلاند گرفته می شود اماده می کند.

برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان فنلاندی ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.