آموزشگاه زبان در تهران

آموزشگاه زبان در تهران

آیا دوست دارید زبان انگلیسی فرانسه اسپانیایی روسی چینی ترکی استانبولی و دیگر زبان ها را در قلب تهران یاد بگیرید؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، بهترین آموزشگاه زبان در تهران از دید زبان آموزان ، در یکی از مرکزی ترین نقاط تهران می تواند با استاندارد های جهانی خود گامی بزرگ در آموزش زبان شما بردارد. کادر مجرب و حرفه ای زبان های مختلف آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همانند یک خانواده بزرگ سعی دارد تا روش های نوین آموزش زبان را در ایران اجرا کن تا زبان آموزان در مدت زمانی بسیار کوتاه تر و با کیفیتی بسیار بهتر بتوانند از یادگیری زبان لذت ببرند و به تسلط کامل در زبان دست پیدا کنند.

تهران یکی از کلان شهر های ایران و دنیا است که در آن نیاز به آموزش اصولی و با روش های معتبر جهانی بسیار احساس می شد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان اولین آموزشگاه زبان در تهران و ایران می باشد که:

  • عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد.
  • تنها اموزشگاه زبان در تهران می باشد که در لیست آموزشگاه های زبان British Council ثبت شده است.
  • Subscriber اصلی Oxford University Press می باشد.

شعار موسسه زبان ایران آکسفورد ” زبان شما ، شخصیت شماست ” می باشد و ما هدفمان این است که طوری زبان را آموزش دهیم که هیچ وقت در استفاده از زبان مورد نظر خود دچار تردید نشوید. علاوه بر کلاس های حضوری در تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت داشته باشند ، کلاس های غیر حضوری و آموزش از طریق اینترنت را نیز برگزار می کندو در این دوره ها زبان آموزان می توانند برای یادگیری زبان از طریق اینترنت اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه ما بهره مند شوید.