آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان همچون انگلیس ، آمریکا ، کانادا و یا استرالیا و دیگر کشور ها نیاز به گذراندن دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت دارد. در این دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان آموزان برای آزمون های بین المللی زبان همچون آزمون های آیلتس و یا تافل آماده می شود. مصاحبه های سفارت نیز جزو برنامه آموزشی این دوره ها می باشد. معمولا سازمان های مهاجرتی این کشور ها قوانین خاص خود را دارند و آزمون ها ر با نمرات به خصوص خود می خواهند. به عنوان مثال برای درخواست مهجرت به کانادا و نشان دادن سطح زبان خود شما باید مدرک زبان خود را به همراه فابل خود بفرستید و اگر بعدا آن را بفرستید و یا از مرکز برگزاری آزمون بخواهید که مدرک را جداگانه بفرستد پرونده شما به جریان نمی افتد.

اگر شما علاوه بر آزمون های زبان ، به موفقیت در مصاحبه نیز نیاز دارید دوره ها ویژه مصاحبه سفارت نیز در برنامه ریزی دوره های آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد گنجانده شده است. آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت برای همه ی اهداف مهاجرتی برنامه ریزی شده است. یعنی چه برای کار ، تحصیل ، زندگی و یا برای هر هدف دیگری به کشور دیگری بروید باید آماده باشید تا از زبانتان برای رفع نیاز های روزمره خود بدون هیچ مشکلی بهره ببرید.

در دوره های که برای آزمون های آیلتس و یا تافل برنامه ریزی می شود نیز آموزش تضمینی صورت می گیرد و ما مفتخریم که برای اولین بار و تنها آموزشگاه زبان هستیم که طرح بیمه آیلتس و تافل را در ایران پایه گذاری کردیم. در این دوره ها ضمانت نامه کتبی ارائه می شود ودر صورتی که زبان آموز نتواند نمره مورد نظر خود را کسب کند مبلغ پرداختی به وی بازگردانده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.