استخدام مدرس زبان هلندی، سوئدی، ژاپنی، عربی و..

استخدام مدرس زبان های هلندی نروژی دانمارکی، سوئدی، کره ای، عربی و …

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از موسساتی است که برای زبان های مختلف دنیا دوره های آموزشی دارد. اگر شما برای استخدام مدرس زبان های هلندی نروژی دانمارکی، عربی و دیگر زبان ها قصد دارید و بر این زبان ها تسلط دارید و قصد دارید به تدریس این زبان ها اقدام کنید، می توانید به جمع همکاران ما در ایران آکسفورد بپیوندید. ما برای هر کدام از این زبان ها نیاز به مدرسین خوب و مجرب داریم و همواره از همکاری با این مدرسین استقبال کردهایم.

استخدام مدرس زبان
استخدام مدرس زبان

استخدام مدرس زبان هلندی

یکی از زبان هایی که در دپارتمان های موسسه ما تدریس می شود زبان هلندی است. کلاس های هلندی به صورت حضوری و آنلاین می باشد و شما می توانید برای هر کدام از این نوع کلاس ها اقدام نمایید. برای مدرسین زبان هلندی زندگی در هلند و یا داشتن مدارک مرتبط با زبان هلندی مثل Vreemde Taal می تواند نکته بسیار مثبتی در رزومه مدرسین باشد.

ما در دوره های زبان هلندی بر روی کتاب های به خصوص زبان هلندی کار می کنیم. برای دیدن متد موزد نظر زبان هلندی ما، مطلب آموزش زبان هلندی را ببینید.

برای دیدن شرایط کلی مدرسین زبان شراط موجود در همین مطلب را ببینید. مدرسینی که می توانند برای تدریس زبان هلندی اقدام کنند باید رزومه خود را همراه با فرم تقاضای تدریس در انتهای همین صفحه ارسال نمایند.


استخدام مدرس زبان عربی

زبان عربی یکی از پرکاربرد ترین زبان های دنیا می باشد. در اهمیت زبان عربی به عنوان یک زبان زنده دنیای امروز هیچ شکی نیست. به همین دلیل ایران اکسفورد هم مدرسین زبان عربی را برای آموزش زبان عربی هم به صورت لهجه و هم فصیح جذب خواهد کرد.

مدرسین مختلف با لهجه های متفاوت عربی، عربستانی، خلیجی، مصری، سوری و … می توانند برای تدریس به صورت حضوری و آنلاین در ایران آکسفورد اقدام نمایند. داشتن مدارک تحصلی و یا عرب زبان بودن و هم چنین زندگی در کشورهای عربی می تواند رزومه خیلی خوبی برای اقدام به تدریس زبان عربی باشد.

برای دیدن کتاب ها و روش تدریس زبان عربی در ایران آکسفورد، حتما مطلب آموزش زبان عربی را ببینید.

در ادامه همین مطلب شرایط کلی مدرسین عربی را میتوانید ببنید. برای پر کردن فرم تدریس زبان عربی، به انتهای همین مطلب مراجعه کنید.


استخدام مدرس زبان نروژی

زبان نروژی هم از زبان هایی است که در دوره های آموزش زبان موسسه ایران اکسفورد جای دارد. اغلب افراد به دلایل مهاجرتی و یا تحصیلی قصد یادگیری این زبان را دارند و ممکن است نیاز به مدرک Norsk داشته باشند. مدرسین این زبان هم در صورت Native بودن و یا زندگی کردن در نروژ و یا داشتن سابقه تدریس زبان نروژی از جمله مواردی است که می تواند در رزومه شما نکته بسیار مثبتی باشد.

برای دیدن متد و کتاب تدریس زبان نروژی در ایران آکسفورد، مطلب آموزش زبان نروژی را ببینید.

برای دیدن شرایط تدریس در ایران آکسفورد ادامه همین مطلب را ببینید. هم چنین برای پر کردن فرم تدریس زبان نروژی به انتهای همین مطلب مراجعه نمایید.


استخدام مدرس زبان سوئدی

زبان سوئدی از آنجا که مهاجرین خیلی زیادی از ایران قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در سوئد را دارند، بسیار مورد استقبال است. داشتن مدارکی مانند SFI و SWEDEX جزو مواردی است که خیلی از زبان اموزان دوست دارند آنها را بدست بیاورند. اگر شما هم قصد تدریس زبان سوئدی دارید می توانید رزومه خود را برای ما ارسال نمایید.

برای دیدن شرایط تدریس سوئدی و کتاب تدریس زبان سوئدی در ایران آکسفورد، می توانید مطلب آموزش زبان سوئدی را ببینید.

برای پر کردن فرم تقاضای تدریس سوئدی به انتهای همین مطلب مراجعه کنید.


استخدام مدرس زبان ژاپنی

زبان ژاپنی به عنوان یکی از زبان های قدرتمند دنیا که همیشه مورد استقبال ایرانی ها بوده در ایارن آکسفورد جایگاه ویژه ای دارد. مدرسین ژاپنی چه برای دوره های مکالمه زبان ژاپنی و چه برای دوره های ازمون JLPT در ایران آکسفورد می توانند چه به صورت پاره وقت و چه به صورت تمام وقت مشغول به تدریس باشند.

برای دیدن کتاب زبان ژاپنی که در ایران آکسفورد تدریس می شود بر روی لینک آموزش زبان ژاپنی کلیک کنید.

اگرشما هم توانایی تدریس زبان ژاپنی را دارید حتما فرم تقاضای تدریس را در قسمت انتهایی همین مطلب دانلود و پر نمایید تا همکاری را با ما آغاز کنید.


استخدام مدرس زبان کره ای

زبان کره ای در سال های اخیر علاوه بر اینکه خیلی از افارد نیاز مهاجرتی و تحصیلی دارند، مورد علاقه ی خیلی از جوانان هم می باشد. اگر شما هم مدرس زبان کره ای هستید و مدرک تحصیلی مرتبط با آن را دارید و یا مدرک TOPIK را دارید و یا سابقه زندگی در کره را دارید، می توانید برای تدریس زبان کره ای در موسسه ایران آکسفورد اقدام نمایید.

برای پر کردن فرم تدریس زبان کره ای به انتهای این مطلب مراجعه نمایید.


استخدام مدرس زبان دانمارکی

زبان دانمارکی یا Danish از زبان هایی است که درخواست های زیادی برای یادگیری در ایران دارد. معمولا زبان آموزان برای دست یابی به سطح مورد نظر خود در زبان دانمارکی در کلاس ها حضور پیدا می کننند. این کلاس ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شوند. اگر شما هم قصد تدریس زبان دانمارکی را دارید حتما ما از همکاری با شما در ایران آکسفورد استقبال خواهیم کرد.

برای دیدن متد و روش تدریس زبان دانمارکی حتما مطلب آموزش زبان دانمارکی ما را ببینید.

برای پر کردن فرم تقاضای تدریس زبان دانمارکی به انتهای همین مطلب مراجعه کنید.


استخدام مدرسین زبان های دیگر

اگر زبان های دیگر را تدریس می کنید که در بالا ذکر نشده هم می توانید برای تدریس آن فرم راپر کنید و زبان مورد نظر را در فرمتان اشاره کنید.

زبان هایی مانند زبان چک، زبان لهستانی، زبان هندی، زبان گرجی، زبان تاجیکی و دیگر زبان ها از مواردی است که ما برای آنها نیاز به مدرس داریم.

برای پر کردن فرم به انتهای این مطلب مراجعه کنید.


شرایط استخدام مدرس

باتوجه به حجم بالای متقاضیان تدریس ، موسسه ی ما شرایطی را برای متقاضیان درنظر گرفته است که به آنها اشاره خواهیم کرد؛

  • داشتن حداقل سن ۲۰
  • داشتن تسلط بر زبان مورد
  • فن بیان عالی، یکی خصوصیات یک مدرس خوب این است که بتواند با تمام وجود و کامل تمام مطالب را به درستی به دانش آموزانش انتقال دهد.
  • یک مدرس باید صبور و با حوصله باشد.
  • داشتن روحیه کار تیمی و همکاری با افراد مختلف دپارتمان زبان

مدارک لازم برای استخدام مدرس زبان

در قسمت قبل شرایطی که هر متقاضی باید رعایت میکرد را برایتان شرح دادیم. علاوه بر شرایط مورد نیاز، هر متقاضی نیازمند مدارکی است که به موسسه ارائه دهد. این مدارک موارد زیر را شامل میشود:

۱. ارائه ی مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با رشته ی زبان

۲. در صورت نداشتن مدرک تحصیلی ارائه مدارکی برای اثبات سطح زبانی (همانند میزان اقامت در کشور مرتبط و یا مدرک بین المللی زبان مورد نظر)

۳. پر کردن فرم در خواست تدریس در ایران آکسفورد (در انتهای همین مطلب)

۴. ارائه مدرک شناسایی همانند کپی شناسنامه و کارت ملی

حقوق مدرس زبان

حقوق و دستمزدی که موسسه ی ما برای هر مدرس درنظر گرفته است کمی متفاوت است. حقوق مدرسین براساس رشته و ساعاتی که کلاس برگزار میکنند تفاوت هایی دارد. هر کدام از این زبان ها بسته به نوع کلاس و نحوه برگزاری می تواند هزینه متفاوتی را برای مدرس داشته باشد. کلاس های خصوصی، کلاس های گروهی و یا کلاس های آنلاین هر کدام میزان به خصوصی از هزینه دارد که قبل از برگزاری کلاس به مدرس اطلاع رسانی می شود.

علاوه بر اینها موسسه ی ما براساس کلاس های زیادی که یک مدرس قبول کند هم پاداشی به آنها میدهد. برای ینکه از میزان دقیق حقوق برای هر رشته اطلاع یابید می توانید با پر کردن فرم تقاضای تدریس، با شما از دپارتمان آن زبان تماس گرفته خواهد شد.

مدرسین پاره وقت و تمام وقت

ممکن است شما دوست داشته باشید یه صورت پاره وقت شروع به تدریس کنید و یا ممکن است در عین اینکه دانشجو هستید برخی روزهای هفته فقط امکان داشتن کلاس را داشته باشید پس می توانید گزینه تدریس به صورت پاره وقت را داشته باشید. هم چنین اگر بخواهید می توانید به صورت فول تایم یا تمام وقت در موسسه به تدریس زابن مورد نظر مشغول شوید.

مزایای مدرس زبان در ایران آکسفورد

موسسه ی ما مزایای کاملا مناسب و خوبی را بری مدرسین خود درنظر گرفته است. این مزایا شامل:

۱. امکان برخورداری از بیمه برای مدرسین

۲. فراهم کردن بستر رشد و ترقی

۳. ایجاد محیطی آکادمیک و در عین حال دوستانه

فرم تقاضای تدریس

متقاضیان گرامی میتوانند پس از قبولی در شرایط لازمه ، با پر کردن فرم درخواست و تایید آن توسط موسسه کار خود را آغاز کنند.

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان مورد نظرتان” ارسال نمایید.

اگر مدرس زبان انگلیسی هستید، می توانید از طریق مطلب استخدام مدرس زبان انگلیسی اقدام نمایید.

اگر مدرس زبان فرانسه هستید، می توانید از طریق مطلب استخدام مدرس زبان فرانسه اقدام نمایید.

اگر مدرس زبان چینی هستید، می توانید از طریق مطلب استخدام مدرس زبان چینی اقدام نمایید.

اگر مدرس زبان ترکی استانبولی هستید، می توانید از طریق مطلب استخدام مدرس زبان ترکی استانبولی اقدام نمایید.

اگر مدرس زبان آلمانی هستید، می توانید از طریق مطلب استخدام مدرس زبان آلمانی اقدام نمایید.