زبان فرانسه را با روش های راحت یاد بگیرید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد چطور زبان فرانسه را با روش های راحت یاد بگیرید .  شما باید بتوانید موفقیت های کوچک خود را جشن بگیرید و از آن لذت ببرید.

زبان فرانسه را با روش های راحت یاد بگیرید
زبان فرانسه را با روش های راحت یاد بگیرید

اما چطور زبان فرانسه را با روش های راحت یاد بگیرید

جشن گرفتن موفقیت های خود در طی فرایند یادگیری فرانسوی همچنین در بالا نگه داشتن انگیزه ی شما کمک کننده است. تصدیق پیشرفت خود در فرانسوی می تواند به روش های خیلی زیادی رخ دهد، برای مثال:

به خودتان جایزه دهید

انگیزه ی بیرونی اغلب موثرترین است. به محض این که شما خود را در حال دستیابی به چیزهای جدید یافتید، به خودتان جایزه دهید. حتی بهتر از آن، چیزی فرانسوی را به خود جایزه دهید مانند فیلم یا دسر فرانسوی مورد علاقه ی خود.

هر قسمت را تیک بزنید

لیست یا جدولی از چیزهای عمومی تهیه کنید که می خواهید آن ها را به دست آورید، بدون ترتیب یا قالب زمانی مخصوصی. همان طور که به دستشان می آورید، آن ها را تیک بزنید و نمایشی بصری از پیشرفت خود داشته باشید.

برای دیدن جملات پایه زبان فرانسه کلیک کنید

نشانه های بصری را حذف کنید

یک روش یادگیری خوب این است که موقع مطالعه تصاویر، دیکشنری یا ترجمه های لغات فرانسوی را داشته باشید. همان طور که شما پیشرفت می کنید، کم تر و کم تر به این ها متکی می شوید. موقعی که شما دیگر هیچ نشانه ی بصری را لازم نداشته باشید، می توانید به خود تبریک بگویید.

پیشرفت گفتاری

در ابتدای مطالعه ی فرانسوی خود، صدای خود را موقع گفتن تعدادی جمله ی اصلی ضبط کنید. احتمال دارد که شما احساس خجالت کنید یا عصبی باشید، اما این طور نباشید! شما تازه دارید شروع می کنید. حالا، دو ماه بعد، به عقب برگردید و به این ها گوش کنید. شما متوجه تفاوتی بسیار بزرگی در اعتماد به نفس و لهجه ی خود خواهید شد. این روشی عالی برای دنبال کن پیشرفت خود است.

مدرک بگیرید

شرکت در یک امتحان مانند TCFو Delf می تواند حالت ایده آلی از انگیزه باشد. این نه تنها به شما اجازه می دهد تا نقاط قوت خود و حیطه های پیشرفت را متوجه شوید، بلکه یک مدرک هم به عنوان پاداش دریافت می کنید. این برای گذاشتن در رزومه یا نامه ی معرفی به منظور نشان دادن مهارت های فرانسوی خود عالی است.

الهام بگیرید

خوب است به یاد داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که امتیازهای کمی در انگیزه دارد. خیلی از افراد دیگر موقع یادگیری یک زبان گرفتار مساله ی مشابهی می شوند. خواندن وبلاگ ها یا داستان های بقیه ی مردم درباره ی این که آن ها چه طور فرانسوی را یاد گرفتند، چه چیزی به آن ها انگیزه داد، و به چه موفقیت هایی رسیدند، می تواند به شما هم انگیزه دهد.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه با شماره های آموزشگاه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرید.