آموزش زبان چینی پی دی اف PDF

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در ترم های آموزش زبان چینی خود ازکتاب های مختلفی استفاده می کند. اما شاید شما دوست داشته باشید برخی از کتاب های آموزش زبان چینی پی دی اف PDF را نیز دانلود کنید و در لپ تاپ و یا موبایل خود از آنها استفاده کنید. بهترین منابع آموزش زبان چینی پی دی اف PDF برای دانلود را در سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار می دهیم تا از انها استفاده نمایید.

آموزش زبان چینی پی دی اف PDF
آموزش زبان چینی پی دی اف PDF

کتاب Modern Mandarin Chinese Grammar

این کتاب یکی از بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان چینی است. تقریبا گرامر زبان چینی به صورت کاملا ساده و قابل استفاده توسط همه زبان آموزان در این کتاب ارائه شده است. Claudia Ross  و Jing-heng Sheng Ma نویسندگان این کتاب هستند که در دو بخش Structure یا ساختار و Situations and Functions یا موقعیت ها و کارکرد ها به توضیح نکات گرامری پرداخته اند. ما خواندن این کتاب را به همه سطوح و همه زبان آموزان پیشنهاد می دهیم. این کتاب به زبان انگلیسی گرامر زبان چینی را توضیح می دهد.

برای دانلود PDF کلیک کنید.

کتاب Chinese Characters pdf

این کتاب آموزش زبان چینی پی دی اف PDF برای یادگیری نوشتن در زبان چینی بسیار مفید است. همانطور که می دانید یکی از مهم ترین ، جالب ترین و در عین حال سخت ترین قسمت های زبان چینی بخش کارکتر ها و یا نوشتار در زبان چینی است. خیلی ها معتقدند که خط زبان چینی بیشتر شبیه به یک نقاشی است. برخی دیگر نیز عقیده دارند به دلیل اینکه این کاراکتر ها همانند یک معما می مانند و شما باید با کنکاش راز آنها را کشف کنید باعث شده است که مردم شرق آسیا و به خصوص چین از ضریب هوشی بالا تری نسبت به افراد دیگر باشند. این کتاب برای یادگیری این بخش بسیار مفید است.

برای دانلود PDF کلیک کنید.