برای یادگیری زبان چینی این موارد را در نظر بگیرید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های زبان چینی را برای اهداف و شرایط مختلف برگزار می کند. اما اگر دوست دارید زبان چینی را شروع کنید بهتر است برای یادگیری زبان چینی این موارد را در نظر بگیرید . با ما همراه باشید تا بیشتر با این موارد آشنا شوید.

برای یادگیری زبان چینی این موارد را در نظر بگیرید
برای یادگیری زبان چینی این موارد را در نظر بگیرید

حتما برای یادگیری زبان چینی این موارد را در نظر بگیرید

شیوه‌ی یادگیری

هرکسی زبان چینی را به روشی متفاوت یاد می‌گیرد. برخی آن را به سادگی از طریق مطالعه‌ی کتاب‌ها، شرکت در کلاس‌های آنلاین یا صرفاً تماشای خودآموزها و ویدئوهای متنوع آنلاین می‌آموزند. شاید شما بخواهید شیوه‌ای را انتخاب کنید که برای‌تان ساده است و متناسب با بودجه‌ی‌تان می‌باشد. فقط مطمئن شوید که از بهترین گزینه آگاهی دارید.

دلایل یادگیری

خب، چرا می‌خواهید ماندارین بیاموزید؟ دلایل زیادی ممکن است در ذهن‌تان باشد اما بهرحال باید برای سرمایه‌گزاری و شرکت در این فرآیند کافی باش. اگر قرار است از آن زیاد استفاده کنید یا برای مطالعات و فرصت‌های شغلی به کار بگیرید، یادگیری ماندارین ایده‌آل است.

پندی وجود دارد که اگر از زبان دوم‌تان استفاده نکنید آن را فراموش خواهید کرد. شما می‌توانید به تماشای فیلم‌ها بدون زیرنویس یا حتی صحبت به چینی با دوستان‌تان اقدام کنید.

فرصت های یادگیری

یکی از بهترین دلایلی که چرا مردم می خواهند زبان ماندارین را بیاموزند فرصت هایی است که احتمالاً در طول مسیر پیش می آیند. این سرمایه ای است برای خیلی از پیشنهادات کاری یا چشم اندازهای تجاری، مخصوصاً در آسیا. مردم چینی در صنعت تجارت شناخته شده هستند و تمایل دارند تا تجارتی را آغاز کنند که شما می توانید جزئی از آن باشید. بیش تر آن ها ترجیح می دهند تا کسی را استخدام کنند که بتواند به زبانشان صحبت کند و همچنین بتواند آن ها را در تجارت خود راهنمایی کند. چینی های زیادی به دنبال معلمانی خصوصی هستند که بتوانند به انگلیسی و زبان بومی آن ها صحبت کنند.

زمان و تعهد در یادگیری

در آخر، شما باید زمان و تعهد خود را در یادگیری زبان بدانید. یادگیری یک زبان جدید خیلی سخت است و به کارگیری زمان، تلاش و عزمِ درست مهم است تا به هدف خود برسید. این یک فرایند ادامه دار است و لزومی ندارد که شما عجله کنید. یادگیریِ اصول می تواند از قبل به شما کمک کند تا شروع کنید، اما چیزهای بیش تری برای یاد گرفتن وجود دارد و تمرین می تواند باعث عالی شدن شود.