آموزش رنگ ها به زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آرزوی دنیایی رنگی و پر از شادی برای شما دارد. اگر در حال یادگیری زبان فرانسه هستید و دوست دارید حس و حال خود را با رنگ ها بیان کنید آموزش رنگ ها به زبان فرانسه را از دست ندهید. در زبان فرانسه کلمه رنگ ها Les Couleurs  گفته می شود.

آموزش رنگ ها به زبان فرانسه
آموزش رنگ ها به زبان فرانسه

رنگ ها در فرانسه

Beige رنگ بژ

Noir سیاه

Bleu آبی

Blanc سفید

Rouge قرمز

Vert سبز

Jaune زرد

Orange نارنجی

Gris خاکستری

Marron قهوه ای

Violet بنفش

Rose صورتی

Argente نقره ای

تغییر رنگها

در آموزش رنگ ها به زبان فرانسه باید توجه داشته باشید که همیشه رنگ ها دارای طیف هستند. شما رنگ آبی روشن دارید ف آبی تیره و یا سبز تیره و یا سبز روشن. اگر بخواهید رنگ ها را در زبان فرانسه کم و زیاد کنید باید از کلمات زیر استفاده کنید.

Clair روشن

Fonce تیره

Vif روشن

Pale رنگ پریده یا بی روح

رنگ ها در زبان فرانسه وقتی به عنوان اسم استفاده می شوند همیشه مذکر هستند. اما وقتی به عنوان صفت استفاده می شوند برخی از انها با فاعل جمله از نظر جنسیت مطابقت می کنند.

Le soleil ost jaune.

خورشید زرد است.

La me rest bleue.

دریا آبی است.

Mon costume est gris.

لباس من خاکستری است.

Sa bague est en or.

حلقه او طلایی است.

مطمئن شوید که همه رنگ ها را در جمله های متفاوت به کار ببرید. بسیاری از مواقع شاید شما رنگ ها را بدانید اما نیاز داشته باشید بدانید  که در قرار گرفتن کلمات در جایگاه مذکر و یا مونث چه تغییراتی ایجاد می شود.

برای یادگیری زبان فرانسه و آموزش رنگ ها به زبان فرانسه بهترین کلاس های موسسه زبان ایران آکسفورد همیشه بهترین گزینه هستند. برای کسب اطلاع از زمان ها و روز های برگزاری کلاس ها با شماره های ما تماس بگیرید.