آموزش زبان انگلیسی در خودرو

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زمان ترافیک را زمان مرده نمی داند. آموزش زبان انگلیسی در خودرو به شما کمک می کند تا از زمانی که در ترافیک هستید و مسافت های طولانی را می پمایید یادگیری زبان انگلیسی را تجربه کنید. اگر کمی برنامه داشته باشید می بینید که ماشین شما یک کلاس درس با تجهیزات کامل است. اتومبیل شما چه چیز هایی دارد:

یک دستگاه پخش Mp3 و یا فایل های صوتی ( همانند یک کلاس درس )

یک فضای راحت برای نشستن

محیطی آرام

آموزش زبان انگلیسی در خودرو
آموزش زبان انگلیسی در خودرو

تقریبا همه این موارد را در کلاس درس نیز دارید. باور کنید اگر کمی به آموزش زبان انگلیسی در خودرو توجه کنید ، در ادامه زندگیتان عاشق ترافیک خواهید شد و به هیچ وجه از آن ناراضی نخواهید بود.

دانلود کنید.

برای این که بتوانید درس های زبان انگلیسی را به صورت منظم و به ترتیب در ماشین گوش دهید باید آنها را از یک منبع جمع آوری کنید. یکی از این منابع دانلود از اینترنت است. بسیاری از وب سایت های Podcast های زیادی را در اینترنت قرار داده ند که هدفشان آموزش زبان انگلیسی قدم به قدم می باشد. یکی از بهترین آنها وب سایت FreeEnglishNow می باشد. در این وب سایت شما با درس های طبقه بندی شده می توانید به تدریج زبان انگلیسی را یاد بگیرید. هم چنین وب سای های دیگری همانند EffortlessEnglishPage نیز از این منابع دارند.

فایل های کتاب های آموزش زبان

اگر به کلاس می روید حتما کتاب زبان انگلیسی دارید. فایل های کتابتان را بر روی یک CD و یا فلش مموری بریزید و از آن در ماشین خود استفاده کنید.

همچنین یکی دیگر از راه های آموزش زبان انگلیسی در خودرو گوش دادن به موسیقی ها می باشد. این کار علاوه بر لذت به شما امکان یادگیری بیشتر نیز می دهد.

برای شرکت در کلاس های یادگیری زبان با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.