آموزش زبان انگلیسی در ونکوور

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بسیاری از زبان آموزان خود بهترین آموزشگاه های زبان را معرفی می کند. آموزش زبان انگلیسی در ونکوور به دلیل مهاجرت زیاد زبان آموزان به کشور کانادا بسیار مورد تقاضا می باشد. ونکوور شاید شبیه ترین شهر به شهر های آمریکا می باشد. روزنامه New York Times در یک شماهر خود نوشته بود که : ونکوور همان منهتن است با کوه های زیاد . این شهر مدرن با طبیعت اقیانوس آرام و کوه های سر به فلک کشیده خود یک مقصد بسیار مناسب برای کسانی است که قصد یادگیری زبان انگلیسی در کانادا را دارند.

آموزش زبان انگلیسی در ونکوور
آموزش زبان انگلیسی در ونکوور

آموزشگاه زبان Language Studies (LSI)

این آموزشگاه با شهرت جهانی خود و هم چنین داشتن مراکز معتبر در بسیاری از نقاط دنیا مرکزی را هم در ونکوور کانادا دارد. این مرکز در قبل شهر می باشدو تقریبا تمامی دوره های مورد نظر زبان آموزان بین المللی را برگزار می کند. دانشجویانی از بیش از ۱۵ کشور دنیا در این مرکز مشغول یادگیری هستند. داشتن برنامه های فرهنگی زیاد نیز از مزایای این آموزشگاه زبان می باشد.

مرکز زبان EC English

شهر ونکوور  همیشه به عنوان یکی از ۵ شهر خوب برای زندگی معرفی شده است و به همین دلیل مرکز زبان نیز متعاقبا باید بسیار مناسب باشد. مرکز زبان EC English نیز با داشتن امکانات رفاهی زیاد همانند کتابخانه ، آزمایشگاه زبان ، غذاخوری ، اینترنت رایگان و کلاس های بزرگ و با امکانات مناسب توانسته اعتماد بسیاری از زبان آموزان را جلب کند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد که در صورتی که قصد آموزش زبان انگلیسی در ونکوور را دارید بهترین گزینه ها این دو مجموعه می باشد. ( ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موسسات نداریم و تنها به معرفی شرایط آنها پرداخته ایم )

برای ثبت نام و یا دانستن شرایط به وب سایت این مراکز مراجعه کنید.