یادگیری ژاپنی در وقت آزاد خود

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به روش هایی برای یادگیری ژاپنی در وقت آزاد خود اشاره می کند که برای زبان آموزان زبان ژاپنی در آموزشگاه بسیار می تواند مفید باشد. پس با ما همراه باشید.

روش هایی برای یادگیری ژاپنی در وقت آزاد خود را با هم ببینیم:

یادگیری ژاپنی در وقت آزاد خود
یادگیری ژاپنی در وقت آزاد خود

۱- اگر زمان شما محدود است آموزش آنلاین را جستجو کنید. معلمانِ بیش تری شروع کرده اند به آموزش آنلاین. از آن جا که معلمانِ آنلاین می توانند در خیلی از محل های مختلف در جهان وجود داشته باشند، احتمال دارد در مناطق جغرافیایی با ساعات زمانی متفاوتی کار کنند‌. این یعنی آموزش آنلاین می تواند در طی زمان های مختلفی از روز رخ دهد، مانند صبح زود یا دیروقت در شب. آموزش آنلاین معمولاً از طریق اسکایپ است، پس شما می توانید در آرامش در خانه بیاموزید.
• زمان های آموزش همچنان محدود به در دسترس بودنِ معلمِ مخصوصی هستند.
۲- یک برنامه ی منظم با معلم خود تنظیم کنید. یادگیری یک زبان مستلزم تمرین زیادی است. وقتی شما معلمی را پیدا کردید که دوست دارید، جلسات منظمی را با او برنامه ریزی کنید. اگر شما جلسات منظمی داشته باشید، با معلم خود آشنا می شوید و در صحبت با او احساس راحتی بیش تری می کنید.
۳- به یک تبادلِ زبانیِ آنلاین ملحق شوید. یک روش عالی برای یادگیری ژاپنی توسط صحبت با شخصی است که از قبل زبان را می داند. گویشوران ژاپنیِ زیادی می خواهند انگلیسی صحبت صحبت کنند. شما انگلیسی بلد هستید و می خواهید ژاپنی بیاموزید. پس مهارت های خود را معاوضه کنید! تبادل زبانی چیزی است که شما می توانید در کامپیوتر خود از طریق اسکایپ یا وبسایت های تبادل زبانی انجام دهید. شما می توانید آخر هفته، بعد از کار، یا احتمالاً حتی در طول استراحت برای صرف ناهار با یک شخص صحبت کنید.
• وبسایت های زیادی وجود دارند که گویشوران زبان ژاپنی را با گویشوران زبان انگلیسی مرتبط می کنند. در موتور جستجوی خود “تبادل زبان ژاپنی” را وارد کنید تا یکی از این وبسایت ها را پیدا کنید.
۴- یک تبادل زبانی شخصی پیدا کنید. شما همچنین می توانید یک گویشور ژاپنی را به شخصه ملاقات کنید و در وقت آزاد خود با او صحبت کنید. برای یافتن یک تبادل زبانی شخصی، وبسایت دانشگاه محلی یا دانشکده ی خود را جستجو کنید. اغلب، دانشگاه های محلی یا دانشکده ها، تبادلات زبانی را برای شاگردان و اعضای اجتماعات خود سازمان دهی می کنند.