آموزش رایگان روسی با اسکایپ با اشخاص روس زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از اولین آموزشگاه هایی بود که آموزش مجازی و آموزش آنلاین زبان روسی را برای زبان آموزان شروع کرد. اما امروز به وب سایتی اشاره می کنیم که می تواند شما را با افراد روس زبان ارتباط دهد و به رایگان بتواند زبان روسی خود را تقویت کنید.

آموزش رایگان روسی با اسکایپ با اشخاص روس زبان
آموزش رایگان روسی با اسکایپ با اشخاص روس زبان

اما آموزش رایگان روسی با اسکایپ با اشخاص روس زبان چگونه امکان پذیر می شود:

اگر زبانی خارجی یاد می گیرید، مطمئن هستیم که حداقل یک بار به این فکر افتاده اید که چقدر طول می کشد تا روان صحبت کنید یا همه ی ظرایف معنایی متداول در هر زبانی را یاد بگیرید. و مخصوصاً اگر روسی می‌خوانید احتمالاً تا الان فکر کرده اید که اگر هر دفعه که می‌خواستید شانس بهبود مهارت‌‌های‌تان را با یک گویشور بومی داشتید، کارتان خیلی آسان‌تر می‌شد. بجز کسانی که در کشورشان دوستان روسی دارند و می‌توانند هر روز تمرین کنند (خوش به حال‌شان!) یا می‌توانند از پس هزینه‌های دوره‌های خارج از کشور بر بیایند، به نظر می‌رسد هیچ سیستم راحتی برای باقی ما وجود ندارد که زبان روسی روزمره را بیشتر یاد بگیریم. یا شاید هم وجود دارد و اسمش Lingualink of Generations (به روسی Язык поколений) است. ما راجع به پروژه‌ی جالب و آنلاینی صحبت می‌کنیم که سپتامبر سال جاری راه‌اندازی خواهد شد و برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند مکالمات واقعی به زبان روسی داشته باشند خیلی مفید است.

«اما خب با چه کسانی روسی صحبت می‌کنند؟»

این جالب ترین قسمت پروژه است. شما فرصتی برای شناختن یکی از پدربزرگ یا مادربزرگهای روسی Babuskhior dedushi خواهید داشت که تصمیم گرفته اند به این برنامه بپیوندد و تا انتهای برنامه شریک شما باشند. این تنها یک فرصت منحصر به فرد برای یادگیری نحوه صحبت کردن به شیوه “روسی” نیست، بلکه همچنین یک سیستم آسان برای شنیدن داستان های تاریخی دست اول از افرادی است که در اتحاد جماهیر شوروی بزرگ شده اند. بنابراین، این نوع ارتباط برای سالخوردگان روسیه نیز مفید است ؛ چرا که با استفاده از فن آوری های معاصر یکی از مشکلات بسیار جدی اجتماعی، یعنیتنهایی در میان سالمندان را حل می‌کند. دانش آموزانی که در این پروژه مشغول به کار هستند، ساختارهای گرامری و فعل های روسی را بررسی نمی کنند، اما فرصتی خواهند داشت تا بشنوند که مردم در دمای-۳۰ درجه سانتی گراد چگونه زمان را می گذرانند، چه نوع غذایی معمولاً برای کریسمس آماده می کنند یا زندگی در اتحاد جماهیر شوروی چگونه بوده است.

در وبسایت رسمی این امکان وجود دارد که اطلاعات بیشتری کسب کرده و برای برنامه نام نویسی کنید.