آموزش زبان روسی توسط استاد روس زبان

آموزش زبان روسی توسط استاد روس زبان

لهجه قوی و گرامر سخت از جنبه های زبان روسی هستند که همه آنها را می شناسند. در سال های اخیر به دلیل وجود رابطه خوب بین دو کشور روسیه و ایران و علاقه مردم هر دو کشور به یادگیری زبان یکدیگر باعث شده فضای جدیدی شکل گیرد و کلاس های زبان روسی بسیار پرشور تر از گذشته انجام شوند. همچنین به دلیل وجود توریست های بسیار زیاد شانس صحبت کردن با افراد روس زبان افزایش یافته است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان روسی توسط افراد روس زبان انجام می دهد.

آموزش زبان روسی توسط استاد روس زبان
آموزش زبان روسی توسط استاد روس زبان

آموزش زبان روسی توسط افراد روس زبان چند مزیت بسیار بزرگ دارد:

از آنجا که تلفظ و لهجه زبان روسی بسیار مهم است می توانید از همان ابتدا به درستی با آن آشنا شوید.

می توانید بهترین نتیجه را در کمترین زمان یاد بگیرید.

از انجا که تقریبا تمام کلاس به زبان روسی برگزار می شود ( به دلیل تسلط کم اساتید به زبان فارسی ) شما در کلاس ها مجاب خواهید شد که تماما به زبان روسی صحبت کنید. این مسئله باعث می شود که مجبور باشید هرچه بیشتر تلاش کنید تا ارتباط برقرار کنید و همین تلاش مدوام باعث می شود شما عادت کنید که منظورتان را به هر شکلی به زبان روسی برسانید.

علاوه بر یادگیری زبان روسی شما با فرهنگ کشور روسیه نیز آشنا می شوید. همچنین فرهنگ ایرانی و فارسی هم در این تبادل جا به جا می شود.

در گرامر زبان روسی از آنجا که صرف برخی افعال می تواند ظرافت هایی داشته باشد که یک استاد روس زبان بهتر بتواند آن را به شما انتقال دهد و  زبان آموزان نیز با اطمینان بیشتری صرف فعل را انجام دهند.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان روسی توسط استاد روس زبان با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.