یادگیری زبان اسپانیایی در خانه

یادگیری زبان اسپانیایی در خانه

صد ها بار شنیده اید که بهترین راه آموزش زبان اسپانیایی چیست ؟ برخی می گویند بهتر است به کشور های مثل شیلی و مکزیک مسافرت کنید. برخی می گویند بهتر است خودتان را غرق فیلم ها و سریال های آموزش زبان اسپانیایی کنید.  اما مطمئنا هیچ کدام از این راه ها مناسب ترین روش برای آموزش اسپانیایی نیست. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اعتقاد دارد می توان به سطحی بسیار خوب و پیشرفته رسید بدون اینکه حتی پایتان را در خاک کشور های اسپانیایی زبان بگذارید. برای این کار می توانید یادگیری زبان اسپانیایی در خانه را تجربه کنید اگر چند کار ساده را انجام دهید.

یادگیری زبان اسپانیایی در خانه
یادگیری زبان اسپانیایی در خانه

مدرس زبان اسپانیایی را به خانه ببرید

اگر می توانید یک مدرس زبان خصوصی اسپانیایی برای خود بگیرید. این کار باعث می شود از همان ابتدا قدم اول را درست بردارید. برای اینکه بتوانید کلاس تان را به صورت خصوصی با معلم زبان اسپانیایی داشته باشید کافیست با شماره های تلفن موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

برنامه روزانه تان را به زبان اسپانیایی بنویسید

هر کاری را که هر روز می کنید بر روی کاغذ بیاورید. این کار باعث می شوید حداقل به زبان حال ساده در زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنید. بعد از ان سعی کنید هر کاری را که فردا می خواهید انجام دهید هم بر روی کاغذ بنویسید تا زمان آینده در زبان اسپانیایی هم برایتان جا بیافتد.

به رادیو های اسپانیایی زبان گوش کنید

رادیو های زبان اسپانیایی بسیار معروفی در دنیا وجود دارند. ایران هم هم شبکه تلویزیونی خوبی به زبان اسپانیایی Hispan Tv دارد و هم رادیو های اسپانیایی زبان هم برای فارسی زبانان در نظر گرفته است.

کتاب های صوتی اسپانیایی بخوانید

یادگیری زبان اسپانیایی صوتی را نیز می توانید با داستان ها و پادکست های زبان اسپانیایی ادامه دهید. این روش هم برای یادگیری زبان اسپانیایی در منزل بسیار مهم است.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.