یادگیری زبان ژاپنی

یادگیری زبان ژاپنی

آیا زبان ژاپنی سخت است؟ آیا آموزش زبان ژاپنی می تواند مفید باشد؟ یادگیری زبان ژاپنی به چه مقدار زمان نیاز دارد؟ این ها سوالاتی است که بسیاری از زبان آموزان از آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می پرسند. از دیدگاه زبان شناسی زبان ژاپنی یکی از زبان های ساده برای یادگیری است. گرامر و  تلفظ در زبان ژاپنی آسان هستند و معمولا دارای استثنائات نسبت کمی است. می توان گفت مشکل ترین بخش در یادگیری زبان ژاپنی ، آموزش خواندن و و نوشتن در زبان ژاپنی است.

یکی از نکات جالب در زبان ژاپنی این است که مرد ها ، زن ها و بچه ها با یکدیگر متفاوت صحبت می کنند. یکی از قسمت هایی که یادگیری زبان ژاپنی را کمی پیچیده می کند این است که شما باید بسته به شرایط خودتان کلمه مناسب را انتخاب کنید.

افراد ژاپنی زبان معمولا در استفاده از زبان های دیگر بسیار خجالتی هستند و تمایل دارند تا جای ممکن این کار را نکنند ، به همین دلیل اکثر مردم ژاپن به افرادی که سعی می کنند به زبان ژاپنی صحبت کنند بسیار علاقه دارند و سعی می کنند به آنها کمک کنند.

طبق آمار ها در سال ۲۰۰۳ حدود ۲٫۳ میلیون نفر در جهان به یادگیری زبان ژاپنی پرداخته اند و این تعداد هر ساله در حال افزایش است. شاید از دید بسیاری یادگیری زبان ژاپنی سخت باشد ، اما اکثر کسانی که به ژاپن رفته اند و یا در این کشور زندگی کرده اند معتقدند زبان ژاپنی در عین حال زبان نسبتا ساده ی برای یادگیری است. اگر شخصی حدود یک سال زمان بگذارد می تواند به یک سطح بسیار خوب از زبان ژاپنی برسد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های زبان ژاپنی در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان ژاپنی موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.