آموزش زبان ترکی استانبولی مبتدی

آموزش زبان ترکی استانبولی مبتدی
من صفر کیلومترم ! من حتی الفبای زبان ترکی استانبولی هم بلد نیستم ! به نظر شما می تونم این زبان را یاد بگیرم؟ این جملات و سوالات از کسانی که می خواهند آموزش زبان ترکی استانبولی مبتدی را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شروع کنند بسیار شنیده می شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی مبتدی
آموزش زبان ترکی استانبولی مبتدی

اما ما این نگرانی ها را در شما از بین می بریم و به خوبی آنها را درک می کنیم. از آشنایی با حروف زبان ترکی استانبولی تا اعداد ، آشنایی با کلمات Var و Yok ، تا صدا های ترکی ، اصطلاحات مورد نیاز در شرکت ها و موسسات تجاری و ملاقات های کاری ، تا صحبت از رنگ و جنس کالای مورد نظر گرفته و در سطح های پیشرفته تر آمادگی برای آزمون های TOMER , ALES , YOS که برای ادامه تحصیل و کار در ترکیه لازم هستند به صورت قدم به قدم آموزش داده می شوند.
آموزش زبان ترکی استانبولی مبتدی هم می تواند برایان شیرین باشد و هم هیجان انگیز. ترکیه ترکیبی از غرب و شرق است و پیوند دهنده آسیا و اروپا. اینکه تلاقی این فرهنگ ها را می شناسید و کم کم با آن آشنا می شوید می تواند برایتان جالب باشد. وابستگی زیاد زبان ترکی استانبولی به فارسی و کلمات مشرک زیادی که بین این دو زبان است و از سوی دیگر تاثیر زیادی که ترکی از زبان فرانسه داشته است مجموعه ای جالب برای یادگیری را ایجاد می کند.
کتاب های Hitit باری این کار گزینه ای بسیار خوب هستند که در موسسه زبان ایران آکسفورد مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین کتاب های داستان نیز به عنوان کمک آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند تا علاوه بر صداهای زبان با کلمات و ادبیات ترکی هم آشنا شوید.
برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی مبتدی با شماره ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.