آزمون LSAT

آزمون LSAT چیست؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین و تنها مرکز برگزاری دوره های زبان انگلیسی برای حقوق به صورت دوره ویژه می باشد. علاوه بر این دوره آن دسته از افرادی که قصد در ادامه تحصیل در رشته حقوق در آمریکا و کانادا را دارند نیز نیاز به آزمون LSAT دارند. در این تست مهارت خواندن و کلمات شما در زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می گیرد. ( البته حوزه مورد بررسی زبان انگلیسی شما مطمئنا به صورت تخصصی حقوق خواهد بود )

از سال ۲۰۲۰ این امتحان علاوه بر نوع کاغذی یا Paper-Based به صورت Digital LSAT هم برگزار می شود. البته نسخه دیجیتا به تدریج جایگزین نسخه کاغذی شده و بهتر است داوطلبین بر روی این نسخه تمرکز کنند.

از نظر سوالات و شرایط آزمون تغییری در امتحان ایجاد نشده است و فقط امتحان به صورت کامپیوتری برگزار خواهد شد.

آزمون LSAT
آزمون LSAT

مفاد امتحان LSAT

این تست دارای ۵ قسمت ۳۵ دقیقه ای می باشد.

همه سوالات به صورت چند گزینه ای می باشد.

۴ قسمت از این ۵ قسمت تصحیح می شود و یک قسمت تنها برای Pilot شدن در آزمون قرار می گیرد.

این قسمت ها شامل یک بخش Reading Comprehension ، analytical reasoning ، و دو بخش Logical Reasoning می باشد.

یک بخش دیگر هم وجود دارد که شامل writing می باشد. (این بخش تصحیح نمی شود و فقط برای مکان های که شما قصد ادامه تحصیل دارید ارسال می شود . معمولا خود دانشگاه ها این writing را بررسی می کنند)

مرکز آزمون LSAT

در حال حاضر مرکز آزمون LSAT در ایران وجود ندارد و اگر قصد دارید در آزمون شرکت کنید می توانید در کشور های اطراف به برگزاری آزمون ها بپردازید. در حال حاضر نزدیک ترین مرکز ها در کشور های ترکیه و امارت متحده عربی هستند.

تاریخ های برگزاری LSAT

تاریخ های برگزاری آزمون ها را می توانید در سایت امتحان پیدا کنید. معمولا این تاریخ ها هر ساله مشخص می شوند و بهتر است قبل از ثبت نام ، تاریخ دقیق آزمون LSAT را مشخص کنید.

هزینه امتحان LSAT

هم چنین هزینه آزمون به صورت متوسط ۲۰۰ $ می باشد که باید آن را از پیش پرداخت نمایید و در صورت کنسل کردن آزمون باید ۵۰$ جریمه بدهید.

دانلود نمونه سوالات امتحان LSAT

برای اینکه بیشتر با سوالات این امتحان آشنا شوید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما نمونه سوالات این امتحان را برای دانلود قرار می دهد. حتما این سوالات را دانلود کنید و از آنها برای بهبود نمره خود در امتحان استفاده کنید.

برای دانلود PDF نمونه سوالات LSAT کلیک کنید.

دوره تخصصی آموزش LSAT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز آموزش تخصصی آزمون LSAT در ایران می باشد. اساتید در دوره های فشرده داوطلبین را برای همه مهارت های این امتحان آماده می کنند.

در طی دوره آزمون آزمایشی رایگان برگزار می شود و شما به صورت شبیه سازی شده با آزمون آشنا می شوید. از آنجا که آزمون های جدید از سال ۲۰۲۰ بیشتر به صورت Digital LSAT برگزار می شوند و به صورت آنلاین هستند بنابراین آموزش های موسسه زبان ایران آکسفورد هم برای داوطلبین به هر دو صورت Paper-Based و Difital برگزار می شوند.

برای شرکت در کلاس LSAT با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.