آزمون MCHE

آزمون MCHE

آزمون MCHE  و یا آزمون MSRT آزمون زبانی است که شباهت زیادی به آزمون TOEFL pbt دارد. آزمون MCHE آزمون وزارت علوم می باشد و برای ورود به مقطع دکتری ، دانشجویان باید آزمون MCHE و یا آزمون تافل و یا آزمون آیلتس را داشته باشند. آزمون MCHE توسط وزارت علوم در شهر های مختلف ایران برگزار می شود.

  • آزمون MCHE شامل ۱۰۰ سوال می باشد. که شامل ۳۰ سوال Listening ، ۳۰ سوال گرامر و ۴۰ سوال درک مطلب می باشد. این آزمون نمره منفی ندارد. آزمون MCHE مانند بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی دارای اعتبار دو ساله می باشد.
  • زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون زبان MSRT را دارند می توانند از منابع آزمون TOEFL استفاده نمایند. آزمون تافل که توسط سازمان ETS برگزار می شود منابع مشخصی دارند که می توان از کتاب ETS Guide To the TOEFL Test اشاره نمود. کتاب های دیگری همچون Longman TOEFL و… برای این کار بسیار مناسب می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های امادگی آزمون MCHE را در موسسه برگزار می نماید. این دوره ها برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون دکترا را دارند بسیار مناسب می باشد. در این دوره ها زبان آموزان در طی زمان بسیار کم  و به صورت فوق فشرده برای این آزمون اماده می شوند.

کلاس های MCHE در موسسه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی مناسب می باشد که زمان محدودی دارند و برای ورود به مقطع دکترا نیاز به این آزمون را دارند. عزیزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می توانند با شماره های موسسه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرند و یا فرم مشاوره را در سایت پر نمایند تا مشاورین موسسه در کمترین زمان ممکن اطلاعات دوره های آزمون MCHE و برگزاری کلاس های آزمون MSRT را به زبان اموزان بدهند و از مشاوره رایگان بهره ببرند.