آموزش زبان انگلیسی مکانیک

آموزش زبان انگلیسی مکانیک

مهندسین مکانیک از رشته هایی می باشد که کاربرد های زیادی را در پیشرفت جامعه ما در عصر کنونی داشته است. آموزش زبان انگلیسی مکانیک برای دانشجویان این رشته بسیار مهم است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره خود از کتاب Oxford English for electrical and Mechanical Engineering استفاده می کند که هم برای مهندسین مکانیک و هم برای مهندسی الکترونیک مناسب است.

آموزش زبان انگلیسی مکانیک
آموزش زبان انگلیسی مکانیک

نویسندگان این کتاب Eric H. Glendinning و Norman Glendenning می باشند. از سرفصل های این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تلفیق دانش انگلیسی عمومی با اصطلاحات تخصصی مکانیک

وجود ۳۰ فصل در کتاب که پنج فصل آن مختص به مصاحبه با دانشجویان این رشته می باشد.

استفاده از مطالب واقعی این رشته که شامل مکانیزم سیستم ها ، نیروها ، اینی در کار ، طراحی صنعتی ، سیستم های اتوماتیک ، روبوتیک ، سیستم های هیدرولیک ، کنترل روند و CAD

ارایه یک لغت نامه کامل از اصطلاحات و کلمات تخصصی مهندسی مکانیک برای آموزش زبان انگلیسی مکانیک

روند دوره و کتاب آموزش زبان انگلیسی مکانیک طوری طراحی شده است که حتی کسانی که تخصص چندانی ندارند و یا در ابتدای راه مهندسی مکانیک هستند نیز قابل استفاده باشد.

دوره طراحی شده است که افراد با حجم کاری زیاد هم بتوانند در آن شرکت کنند . کلاس ها در ۸ هفته و با کلاس های سه ساعته برگزار می شود و فقط یک روز در هفته باید در این کلاس ها حضور داشته باشید.

برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا را دارند ، شرکت در دوره آموزش زبان مکانیک موسسه زبان ایران آکسفورد یکی از الزامات به حساب می آید. در مقاطع بالاتر و یا برای ادامه تحصیل در این رشته در خارج از ایران باید بتوانید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.