تحصیل پزشکی در اسپانیا

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مرکز بین المللی زبان اسپانیایی در ایران می باشد. یکی از اهدافی که زبان آموزان در کلاس آموزش زبان اسپانیایی دنبال می کتتد ادامه تحصیل در این کشور است. تحصیل پزشکی در اسپانیا از پر تقاضا ترین رشته ها برای دانشجویان می باشد. ما سعی می کنیم شرایط مورد نظر متقاضیان این رشته بیان کنیم.

تحصیل پزشکی در اسپانیا
تحصیل پزشکی در اسپانیا

زبان آموزش

در کشور اسپانیا امکان برگزاری دوره ها در بسیاری از دانشگاه ها با هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی وجود دارد. اما معمولا زبان اسپانیایی دانشگاه های بیشتری را پوشش می دهد. هم چنین برخی دانشگاه ها همانند دانشگاه University of Cardenal Herrera سال اول خود را برای دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی برگزار می نماید و مابقی سال های دانشگاه به زبان اسپانیایی انجام می شود.

طول مدت تحصیل پزشکی در اسپانیا

رشته پزشکی در کشور اسپانیا برای دوره عمومی ۶ سال می باشد. هم چنین رشته های دیگر همانند دندانپزشکی ۵ سال ، داروسازی ۵ سال ، پرستاری ۴ سال و دامپزشکی ۵ سال می باشد.

هزینه سالیانه تحصیل پزشکی در اسپانیا

به طور متوسط اگر شما بورسیه تحصیلی دریافت نکرده باشید ، مجبور خواهید شد خودتان هزینه تحصیل  را بدهید. معمولا هزینه دو ترم آموزشی ( یک سال آموزشی ) برای دانشجویان حدود ۲۰۰۰۰ یورو خواهد شد.

مزایایی اسپانیا برای ادامه تحصیل

یکی از مهم ترین عوامل در کشور اسپانیا داشتن دانشگاه های با رنکینگ مناسب در دنیا می باشد. گزینه بعدی هزینه پایین زندگی در کشور اسپانیا می باشد. این کشور معمولا نسبت به کشور های دیگر اروپایی دارای هزینه های کمتری است .

در پایان باید توجه داشته باشید که قبل از انتخاب دانشگاه حتما از وجود نام دانشگاه در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران مطمئن شوید.

برای یادگیری زبان اسپانیایی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و کلاس مورد نظر خود را رزرو کنید.