آزمون زبان دکتری

آزمون زبان دکتری ۹۳

آزمون زبان دکتری برای وزارت بهداشت و یا وزارت علوم در ایران کمی با کشور های دیگر متفاوت است. معمولا برای آزمون زبان دکتری از آزمون های مختلفی  در مصاحبه دکتری استفاده می نمایند. به عنوان مثال معمولا وزارت بهداشت برای آزمون دکتری ۹۳ خود از آزمون MHLE استفاده می کند. آزمون MHLE آزمونی است که دارای ۱۰۰ سوال می باشد و معمولا بر اساس آزمون تافل PBT می باشد. این آزمون شامل ۱۰۰ نمره است و نمره منفی ندارد.

آزمون های دیگر همچون آزمون MSRT ، آزمون تافل ، آزمون آیلتس و یا آزمون Tolimo نیز به عنوان آزمون زبان دکتری استفاده می شوند که معمولا در مصاحبه های دکتری ممورد قبول می باشند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان دکتری ، آزمون تولیمو ، آزمون MSRT ، MHLE ، تافل و آیلتس می باشد. این دوره ها معمولا به صورت  فشرده برگزار می شوند و می توانند زبان آموز را در مدت زمان مناسبی به موفقیت در آزمون دکتری دست پیدا کنند.

تاریخ آزمون زبان دکتری ۹۳ وزارت بهداشت MHLE به صورت زیر می باشد:

۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۳

۹ مرداد سال ۱۳۹۳

۲۰ شهریور ۹۳

۲۹ آبان سال ۱۳۹۳

۱۱ دی ۱۳۹۳

۳۰ بهمن ۹۳

معمولا تاریخ های ثبت نام تا چند روز قبل از آزمون می باشند اما بسته به اینکه طرفیت آزمون ها پر شوند یا خیر ممکن است مهلت ثبت نام سریعتر پایان یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آزمون MHLE و یا دوره های دیگر آزمون های زبان انگلیسی می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید. هم چنین تعیین سطح برای زبان آموزان به صورت رایگان و آنلاین قابل برگزاری می باشد. برای شرکت در تعیین سطح رایگان می توانید در قسمت ” مشاوره و رزرو  کلاس ” فرم را پر کنید و سپس با مشاورین موسسه تماس بگیرید.