آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم

آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم
وزارت علوم ایران نهادی است که وظیفه بررسی سطح زبان داوطلبین در مقاطع دکتری را بر عهده دارد. Ministry of Science , Research and Technology که به اختصار MSRT گفته می شود و یا مشابه آن برای وزارت بهداشت MCHE جزو آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم به حساب می آیند. برای اینکه بتوانید مدرک دکتری خود را کسب کنید و یا در مصاحبه دکتری موفق شوید باید این مدارک را داشته باشید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مرکز آمادگی آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم می باشد که به آموزش داوطلبین برای موفقیت در این آزمون می پردازد.

آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم
آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم

موسسه زبان ایران آکسفورد همچنین با همکاری با دانشگاه تربیت مدرس تهران اقدام به برگزاری دوره های آمادگی زبان انگلیسی وزارت علوم در داخل دانشگاه به صورت ویژه نیز می نماید.
برای ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم ابتدا باید به سامانه آزمون زبان MSRT مراجعه نمایید و بعد از تکمیل Profile یا ناحیه کاربری خود در این آزمون و در تاریخ مورد نظر خود شرکت کنید. بعد از دریافت کد رهگیری خود می توانید اطمینان حاصل کنید که ثبت نام شما کامل شده است.
دوره های آموزش آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در یک دوره ۵ هفته ای و با دو جلسه در هر هفته برگزار می شوند. امکان برگزاری دو جلسه در یک روز ( جمعه ) نیز برای داوطلبین وجود دارد. در پایان هر دوره یک آزمون آزمایشی نیز برگزار می شود.
شما باید توجه کنید که به دلیل محدودیت در زمان و تعداد جلسات این دوره یک کلاس برای موفقیت در امتحان می باشد و نباید آن را یک کلاس برای یادگیری کامل زبان انگلیسی قلمداد کنید.
در صورت نیاز به شرکت در کلاس ها و با توجه به محدودیت تعداد در هر دوره لطفا برای ثبت نام با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.