آزمون ماک آیلتس

آزمون ماک آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس در ایران می باشد. در دوره های آموزشی آیلتس موسسه زبان ایران آکسفورد آزمون ماک آیلتس برگزار می شود و این آزمون برای زبان آموزان به صورت آزمون ماک آیلتس رایگان برگزار می شود. برگزاری آزمون ماک آیلتس که به صورت کاملا شبیه به آزمون واقعی برگزار شود و با تقریب بسیار بالا نمره نزدیک به نمره آزمون واقعی باشد بسیار مشکل است اما در آزمون های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این کار به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

برای برگزاری آزمون ماک آیلتس ابتدا باید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس گرفته و تاریخ این آزمون را مشخص کنید و نوع آزمون آیلتس یعنی آیلتس جنرال و آکادمیک را انتخاب کنید. بعد از آن باید در سایت شماره تماس و ایمیل خود را وارد نمایید. مشاورین آموزشگاه برای این مراحل تمام راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.

هر چهار مهارت آزمون آیلتس یعنی مهارت های Speaking, Writing, Listening, Reading طبق روال آزمون آیلتس واقعی برگزار می شود. زمانبندی آزمون ماک آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز دقیقا با زمانبندی آیلتس منطبق است . زبان آموزان می توانند زمانی را برای شرکت در آزمون شرکت کنند که با برنامه خود منطبق باشد و به همین دلیل از نظر برگزاری و شرکت در آزمون انعطاف پذیری بالایی وجود دارد.

شرکت در آزمون های آزمایشی می تواند میانبری باشد برای محک زدن دانش خودتان و اینکه بدانید آیا اعتماد به نفس کافی را برای شرکت در این دوره ها دارید یا نه؟  شاید مهم تر از داشتن سطح خوب در زبان انگلیسی کم کردن استرستان باشد. استرس می تواند نمره واقعی شما را تا سطح بسیار زیادی کاهش دهد. پس اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید حتما با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.