مفیدترین زبان ها در دنیای تجارت

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به لیستی از مفیدترین زبان ها در دنیای تجارت اشاره می کند که اگر هنوز تضمیم نگرفته اید یک زبان را به عنوان زبان دوم و سوم شروع کنید این لیست می تواند برایتان بسیار مفید باشد. پس با ما باشید.

مفیدترین زبان ها در دنیای تجارت
مفیدترین زبان ها در دنیای تجارت

اما مفیدترین زبان ها در دنیای تجارت را ببینیم:

اسپانیایی

حدود ۵۷۰ میلیون نفر در سراسر جهان به زبان اسپانیایی صحبت می کنند و یادگیری این زبان بویژه برای افرادی که به زبان انگلیسی صحبت می کنند بسیار آسان است. اگر شرکت شما با ملت ایالات متحده و یا آمریکای جنوبی معاملات تجاری داشته باشد، یادگیری اسپانیایی مفید خواهد بود. اگرچه دوره های ماندارین در سنگاپور وجود دارند، دوره های زبان اسپانیایی هم به همان میزان در میان زبان آموزان خارجی پر طرفدار است.

ماندارین

اگر شما به فکر ثبت نام در دوره ماندارین مانند یک دوره ی تجاری چینی، در سنگاپور هستید،  تردید نکنید و یکبار به آن بپیوندید بعلت اینکه این زبان یکی از پر طرفدار ترین زبان های تجاری در دنیاست. تعداد کل بومی زبانان ماندارین در دنیا ۱٫۰۵ میلیارد نفر است. با این حال، اگر شما فقط در زبان انگلیسی تسلط دارید، این زبان یکی از دشوارترین زبانها برای یادگیری است. از این رو باید حین یادگیری این زبان توجه ویژه نمائید.

پرتغالی

با حدود ۲۱۰ میلیون گویشور در سراسر جهان، این زبان بطور قطع یکی از پر طرفدار ترین زبانهای دنیای تجارت است. اگر تقریباً کارتان با کسب و کار چینی در سنگاپور تمام شده است، می توانید دوره های آموزش زبان پرتغالی را انتخاب کنید- یادگیری این زبان آسان است.

زبان روسی

روسیه همیشه یکی از بزرگ ترین قدرت های اقتصادی جهان است و اگر شما مایل هستید تا ارتباطات خود را به فراتر از کوه های Ural‌ گسترش دهید، یادگیری زبان روسی بهترین گزینه برایتان است. به آرامی با مشتریان جدید و آشنایان تجاری خود با یادگیری یک زبان که توسط بیش از ۱۶۰ میلیون نفر صحبت می شود، همراه شوید.

زبان فرانسوی

اگر انگلیسیِ نوشتاری و گفتاری شما خوب است پس یادگیری فرانسوی اصلاً مساله ای نیست‌. درست مانند این که در کلاس های ماندارین شرکت کردید، شما همچنین می توانید در کلاس های فرانسوی در سنگاپور شرکت کنید.

زبان عربی

تجارت در کشورهای خاورمیانه در حال شکوفایی است و شما باید زبان عربی را بیاموزید تا با مشتریان یا رابط های تجاری از آن منطقه معامله کنید. این زبانی راحت و جالب برای یادگیری است و شما خیلی از دوره های عربی را در سنگاپور پیدا خواهید کرد.