آموزش زبان انگلیسی National Geographic

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این نوشته به بررسی کتاب آموزش زبان انگلیسی National Geographic می پردازد. اما قبل از شروع بهتر است بدانید اگر به دنیای تصویر علاقه دارید و عکس های زیبا در کتاب برایتان مهم است بدون شک کتاب های آموزش زبان انگلیسی National Geographic بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

آموزش زبان انگلیسی National Geographic
آموزش زبان انگلیسی National Geographic

چرا National Geographic کتاب آموزش زبان چاپ می کند؟

این موسسه آمریکایی به همراه انتشارات Cengage چاپ این کتاب ها را در دستور کار خود قرار داده است. یکی از مزیت های موسسه نشنال جئوگرافیک عکس های بسیار زیبا و حرفه ای در موضوعات مختلف است. ویدیو ها و عکس ها نشنال جئو گرافیک در DVD های کتاب وجود دارد و به همراه متن های کتاب در اختیار شما قرار می گیرد.

کتاب آموزش زبان انگلیسی National Geographic

سری کتاب های World English کتاب هایی هستند که توسط این انتشارات چاپ می شود. علاوه بر نشنال جئوگرافیک از سایت TED که به سخنرانی های مفیدش مشهور است برای مفاد کتاب بهره برده شده است. کتاب ها در چهار سطح هستند. یکی از مسائلی که در نگارش کتاب بسیار به چشم می خورد انگیزشی بودن آن است. بسیاری از عکس ها ویدیو های شما را ترغیب به یادگیری می کند که خود می تواند برای کار شما بسیار مفید باشد. کتاب های World English نشنال جئوگرافیک در ویرایش دوم خود حتی بهتر شده است و توانسته نظرات کارشناسان بسیاری را به خود جلب کند.

آیا نقاط ضعفی هم در کتاب های World English  وجود دارد؟

می توان گفت مانند هر چیزدیگری این کتاب ها هم دارای نقاط ضعفی هستند. یکی از مهم ترین نقاط ضعف کتاب ها نداشتن سابقه در چاپ کتاب های آموزش زبان دانست. اگر به کتاب های دیگر زبان انگلیسی که به عنوان مثال از دانشگاه های آکسفورد ، کمبریج و یا Pearson چاپ می شوند نگاه کنید می بینید که انها دارای روش تدریس یا Methodology هستند. یعنی سعی شده پیشرفت زبان آموز لحظه به لحظه بررسی شود ، دروس کتاب با حالت review نوشته شده اند و همیشه به موارد قبلی بر می گردد. شاید در ویرایش های بعدی کتاب های World English بتوانند این ضعف ها را نیز پوشش دهند.

اما اگر همانند بسیاری از افراد عاشق عکس و تصویر هستید حتما به این کتاب ها نگاهی بیاندازید.