استاد native

استاد native
یادگیری زبان شاید با کسی که زبان اولش زبانی است که شما می خواهید آن را یاد بگیرید بسیار جالب و در عین حال موثر باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی ، روسی ، اسپانیایی ، چینی ، ترکی استانبولی ، آلمانی ، ایتالیایی و… در ایران می باشد که این دوره ها را علاوه بر اساتید مجرب داخلی با استاد native نیز برگزار می کند.

استاد native
استاد native انگلیسی

اما در ابتدا بهتر است بدانید استاد native زبان به چه معنی است؟
بسیاری اگر کسی مدتی از عمر خود را در کشوری زندگی کند و به آن زبان تسلط یابد native است اما در اصل این گونه نیست. ” استاد native زبان استادی است که زبان اول یا زبان مادری اش زبان مورد نظر یادگیری باشد. یعنی اگر شما به عنوان مثال دوست دارید که زبان انگلیسی را یاد بگیرید استاد native زبان انگلیسی استادی است که زبان اولش انگلیسی است و به عنوان مثال در کشور های انگلیس ، آمریکا و یا استرالیا به دنیا آمده اند. البته در اطلاق زابن مادری باید یک نکته را مورد توجه قرار دهید. در زمانی که شما یک زبان را به عنوان زبان مادری فرا می گیرید یک دوره سنی مشخص وجود دارد که به آن در مباحث زبانشاسی دوره بحرانی یا Critical Period می گویند. این دوره که معمولا از ابتدای تولد تا رسیدن به سن ۱۵-۱۷ سالگی اطلاق می شود علاوه بر ذهن ، سیستم های فیزیکی مربوط به زبان نیز ( همانند تار های صوت ) کامل می شوند و با شرایط آن زبان خود را همسان می کنند.
اما اگر شما هم دوست دارید با یک استاد native زبان به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید می توانید از کلاس های آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در تمامی زبان ها استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آ:سفورد تماس بگیرید.