آموزش زبان نیوزلند

آموزش زبان نیوزلند

New Zealand کشور جدیدی است که در قاره اقیانوسیه قرار گرفته است. Zealand از کلمه Zeeland در زبان هلندی نشات گرفته که به معنای سرزمین دریا است. یکی از استان هایی که در هلند توسط دریا جدا شده است به همین نام بوده است و گویا همین شباهت باعث شده که کشور New Zealand  هم به این نام شناخته شود. آموزش زبان نیوزلند در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها مرکز تخصصی برگزاری زبان انگلیسی نیوزلند انجام می شود.

آموزش زبان نیوزلند
آموزش زبان نیوزلند

حدود ۳۸۰۰۰۰۰ میلیون نفر در کشور نیوزلند به زبان انگلیسی صحبت می کنند. این جمعیت یعنی حدود ۹۶ درصد کل جمعیت این کشور و تقریبا یعنی ضریب نفوذ و استفاده بالای این زبان تقریبا هیچ حرف و حدیثی ندارد. زبان انگلیسی نیوزلند در این کشور از قرن نوزدهم مورد استفاده قرار گرفت. مهم ترین شباهت این زبان با دیگر لهجه های زبان انگلیسی به انگلیسی استرالیا می باشد.

دیکشنری آموزش زبان نیوزلند

چندین دیکشنری نه چندان قوی در قرن های گذشته طراحی شده بود که هیچ کدام از استاندارد بالایی برخوردار نبودند. اما در سال ۱۹۹۷ توسط Oxford University Press دیکشنری the Dictionary of New Zealand English چاپ شد که آکسفورد مدعی بود بر پاییه یک تحقیق گسترده بوده است که بیش از ۴۰ سال به طول انجامیده است.

زبان رسمی کشور نیوزلند هر چند زبان انگلیسی نیست و زبان انگلیسی به عنوان زبان De Facto مورد استفاده قرار می گیرد اما همه می دانند  که تنها زبان رسمی کشور نیوزلند انگلیسی است و زبان بومی همانند Maori اگر چه حق استفاده در محیط های رسمی را دارد اما در واقعیت تقریبا همه تمایل دارند خود را زبان انگلیسی میدانند.برای شرکت در دوه های آموزش زبان نیوزلند انگلیسی و پرسیدن شرایط دوره با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید. به دلیل ظرفیت بسیار محدود این زبان کلاس ها حتما قبل هر از گونه اقدام لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید.