آموزش زبان نروژی و کلاس نروژی تهران

آموزش زبان نروژی با متد سفارت نروژ در ایران آکسفورد

زبان نروژی یک زبان با ریشه آلمانی است که حدود ۵ میلیون نفر در جهان به این زبان صحبت می کنند که اکثر آنها در نروژ زندگی می کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان نروژی در ایران می باشد. زبان نروژی علاوه بر نروژ در کشور های دانمارک، سوئد، آلمان، انگلیس، اسپانیا و آمریکا نیز صحبت می شود.

موسسه ایران آکسفورد بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس زبان نروژی را در ایران دارا است. اساتید موسسه Native نروژی و اساتید مجرب نروژی هستند. برای شناخت بیشتر زبان نروژی حتما با ما در ادامه این همراه باشید.

آموزش الفبای زبان نروژی

الفبای زبان نروژی دارای ۲۹ حرف می باشد. در جدول زیر به راحتی می توانید الفبای را به همراه تلفظ آنها ببینید.

تلفظحرفتلفظحرفتلفظحرف
oohukawkahha
vayvellbayb
dobbel-vehwemmsayc
eksxenndayd
ewyoohoaye
setzpaypeff
ahækooqgayg
ayøairrhawh
awåessseei
taytyodj
جدول الفبای زبان نروژی

مکالمه زبان نروژی

آموزش زبان نروژی
کلاس زبان نروژی

زبان نروژی در بخش نوشتاری و بخش گفتاری با هم تفاوت های بسیاری دارند. در قسمت گفتاری زبان نروژی هر بخشی از نروژ دارای لهجه خاص خود می باشد و دانشجویان و دانش آموزان نروژی می توانند آزادانه با لهجه مورد نظر خود در مدرسه ها صحبت کنند. این زبان دارای دو نوع در بخش نوشتاری خود است. Nynorsk و Bokmal این دو حالت هستند. Bokmal معمولا به زبان کتابی نروژ اطلاق می شود و Nynorsk که به New Norwegian معروف است.

در دوره های آموزش زبان نروژی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر آموزش گرامر زبان نروژی ، مکالمه زبان نروژی هم آموزش داده می شود تا کسانی که به یادگیری این زبان برای اهدافی همچون مهاجرت و یا ادامه تحصیل نیاز دارند نیز نیاز های خود را برطرف سازند.

آموزشگاه زبان نروژی ایران آکسفورد در کلاس های زبان نروژی به هر دو بخش Bokmal  و Nynorsk می پردازد.

اساتید این زبان می توانند زبان نروژی به فارسی را به خوبی برای زبان آموزان توضیح داده و نکات گرامری این زبان را به بهترین شکل ممکن برای آنها توضیح دهند. یادگیری زبان نروژی می تواند دلایل زیادی داشته باشد ، اما به هر دلیلی به دنبال آموزشگاه زبان نروژی در تهران و ایران هستید ، آموزشگاه زبان نروژی ایران آکسفورد بهترین گزینه برای شما است.

کتاب های آموزش زبان نروژی

موسسه ایران آکسفورد در کلاس های نروژی خود بر اساس چندین کتاب معتبر زبان نروژی که مورد تایید دانشگاه های نروژ هستند کار می کنند. تمام این کتاب ها شما را برای امتحان زبان نروژی bergenstest آماده می کند.

آزمون bergenstest آزمون زبان نروژی است که شما را برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در نروژ می سنجد. تقریبا تمام دانشگاه های نروژ و هم چنین موسسات مهاجرتی نروژ قبل از مهاجرت این مدرک را از شما می خواهند. برای گرفتن مدرک زبان نروژی با شماره های موسسه ایران آکسفورد تماس بگیرید.

دانلود کتاب های آموزش زبان نروژی PDF

کتاب های اصلی زبان نروژی که در موسسه کار می شوند دارای کپی رایت هستند، اما برخی از کتاب های رایگان آموزش زبان نروژی را در ادامه برایتان به صورت PDF قرار می دهیم تا بتوانید دانلود کنید و برای یادگیری بیشتر استفاده نمایید.

دانلود PDF کتاب آموزش احوالپرسی به زبان نروژی

دانلود PDF کتاب اصطلاحات مکالمه زبان نروژی

دانلود PDF کتاب آموزش اعداد زبان نروژی


معرفی بهترین نرم افزار های یادگیری نروژی

در کنار کتاب های که در کلاس ها به شما معرفی می شوند مطمئنا اپلیکیشن ها و همچنین نرم افزار های یادگیری زبان نروژی هم بسیار مفید هستند. برای اینکه بیشتر با این اپلیکیشن های مفید در این زمینه آشنا شوید، چند مورد از بهترین ها را که می توانید هم برای دستگاه های اندرویدی و هم iOS استفاده می شوند را معرفی می کنیم.

اپلیکیشن یادگیری نروژی Memrise

این اپلیکیشن یکی از بهترین موارد برای یادگیری Norwegian می باشد. یکی از بهترین کاربردهای این نرمافزار یادگیری کلمات می باشد و به شما امکان می دهد کلمات مختلف را به بهترین یاد می گیرد.

برای دانلود اپلیکیشن Memrise از گوگل پلی Android کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Memrise از اپ استور iOS کلیک کنید.

اپلیکیشن Duolingo

یکی دیگر از بهترین نرم افزار های موجود برای یادگیری زبان نروژی اپلیکیشن دولینگو می باشد. این اپلیکیشن زبان بسیار زیادی را دارد و زبان نروژی هم از این دسته از زبان ها می باشد.

برای دانلود اپلیکیشن Duolingo از گوگل پلی Android کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Duolingo از اپ استور iOS کلیک کنید.


کلاس های زبان نروژی ایران آکسفورد

کلاس های نیمه خصوصی زبان نروژی

یکی از انواع کلاس هایی که برای یادگیری نروژی در موسسه ما برگزار می شود کلاس های نیمه خصوصی برای زبان Norwegian می باشد. در این کلاس ها معمولا ۳ تا ۵ نفره زبان آموزان برای آزمون مهاجرت به نروژ و یا تحصیل در نروژ در سطح A1 تا C1 برگزار می شوند.

کلاس های خصوصی زبان نروژی

یکی دیگر از انواع کلاس های نروژی در ایران آکسفورد کلاس های خصوصی و فشرده زبان نروژی هستند. این کلاس ها به صورت کاملا فشرده هستند و اگر شما دوست دارید در مدت زمان کوتاه به نتیجه مورد نظر خود برسید حتما این کلاس ها را انتخاب کنید. این کلاس ها هم در سطوح A1 تا C1 برگزار می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزشگاه زبان نروژی ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.