کتاب اسپرسو جدید

کتاب اسپرسو جدید Nuovo Espresso
از این پس کتاب اسپرسو با طعم نو را در آموزش زبان ایتالیایی پیش رو دارید. کتاب اسپرسو جدید Nuovo Espresso همانند پیشینیان قدرتمند خود روش یادگیری زبان ایتالیایی خاص خود را حفظ کرده و همچنان تنها متد آموزش زبان ایتالیایی پذیرفته شده جهانی است. کتاب اسپرسو جدید Nuovo Espresso ساختار قبلی و محبوب خود را حفظ کرده اما متن ها ، تمرین ها و مکالمه های زبان ایتالیایی خود را کاملا دگرگون کرده و همه آنها را update کرده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در زیر به ارائه اطلاعات این سری می پردازد.

کتاب اسپرسو جدید
کتاب اسپرسو جدید

طبق بیان نویسنده های کتاب نظرات مدرسین و دانش آموزان در مورد کتاب قبلی جمع آوری شده است و در مجموعه جدید اعمال شده است. مالتی مدیا نقش مهمی را در کتاب اسپرسو جدید Nuovo Espresso بازی می کند و با اضافه شدن ویدیو هایی که به صورت سری که نسبت به سطح زبان آموزان ارتقا پیدا می کند این گفته کاملا تایید شده است. این فایل های تصویری توسط VIDEOGRAMMATICA برنامه ریزی شده است که مشکلات گرامری ، اصطلاحات و ساختار های زبان ایتالیایی را مورد آموزش قرار می دهد.
اضافه شده بخش CAFFE CULTURALE برای آشنایی بیشتر شما با فرهنگ ایتالیا شکل گرفته است و نسبت به نسخع قبلی با ظاهری زیباتر و همچنین اطلاعات گسترده تر به معرفی فرهنگ ایتالیا می پردازد.
کتاب اسپرسو جدید Nouvo Espresso همچنین برای راحتی مدرسین زبان ایتالیایی کتاب معلم را به صورت رایگان و با فرمت pdf در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از سایت خود انتشارات کتاب اسپرسو جدید Nuovo espresso یا سایت Italian bookshop دانلود کنید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تمامی دوره های خود را ازابتدای سال ۱۳۹۴ بر اساس سری جدید اسپرسو برنامه ریزی کرده است و زبان آموزان با این سیستم و متد به روز می توانند راحت تر به یادگیری زبان ایتالیایی بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.