Objective IELTS کتاب

Objective IELTS کتاب
سری کتاب های Objective انتشارات دانشگاه Cambridge از پر طرفدارترین کتاب های آزمون هستند. Objective IELTS کتاب هم جزو کتاب هایی است که همانند Objective CAE و یا Objective FCE توانسته از سال ۲۰۰۶ و با نویسندگی Annette Capel , Wendy Sharp , Michael Black بسیاری از افراد را برای آموزش آیلتس آماده کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مقاله این کتاب را مورد بررسی قرار می دهد تا شما با این منبع فوق العاده آیلتس بیشتر آشنا شوید.

objective IELTS کتاب
objective IELTS کتاب

Objective IELTS کتاب دو سطحی است و برای سطوح متوسط و پیشرفته طراحی شده است. در هر سطح حدود ۶۰ تا ۸۰ ساعت کار و مطالعه برای زبان آموزان در نظر گرفته شده که به گفته خود نویسندگان حاصل آنالیز آزمون های گذشته بسیاری از داوطلبان می باشد. نکات مثبتی که Objective IELTS کتاب را به یک انتخاب طلایی برای شما تبدیل می کند:
کلمات و گرامر جداگانه در هر بخش
وجود قسمت های Revision برای نشان دادن میزان پیشرفت دانشجو و هم چنین دادن انگیزه به داوطلب
وجود ۲۰ بخش درکتاب باعث پوشش گسترده تمامی موضوعات آیلتس در هر سطح می شود که این اعتماد به نفس را به زبان آموز می دهد که هیچ نکته ای از قلم نخواهد افتاد.
کتاب کار یا workbook کامل هم برای تمرین شما همه آنچه لازم دارید را فراهم می کند.
در CD این مجموعه نیز علاوه بر تمامی موارد بالا قسمت های برای بهبود تلفظ زبان آموز می باشد که در آیلتس از اهمیت بالایی برخوردار است.
هم چنین وجود بخش خود آموز آیلتس یا Self-study Folder در کتاب برای کسانی که می خواهند بدون داشتن استاد آیلتس و یا کلاس آیلتس در آزمون شرکت کند بسیار مفید ست.
پس شک نکنید که این کتاب حتما باید در لیست خرید شما برای کتاب های آیلتس گنجانده شود تا بتوانید نتیجه بهتری را برای خود در این امتحان رقم بزنید.