منابع آزمون OET

منابع آزمون OET

آزمون OET آزمون زبان انگلیسی است که برای افرادی شکل گرفته است که در رشته های پزشکی و رشته های مشابه به آن فعالیت می کنند. رشته هایی همچون رشته های دندانپزشکی ، پزشکی ، داروسازی ، فیزیو تراپی و… در لیست رشته های این آزمون قرار می گیرند. برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون OET را دارند و نیاز به آموزش آزمون OET دارند قرار گرفتن در شرایط آزمون OET  و داشتن منابع آزمون OET می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی OET در ایران می باشد که آزمون های آزمایشی OET را با شرایط کاملا یکسان با آزمون واقعی برگزار می نماید. در این دوره ها هر چهار مهارت آزمون یعنی listening, writing, speaking, reading کار می شود.

مهارت هایی که در هر کدام از این Skill ها نیز استفاده می شود ( همانند مهارت های Skimming  و Scanning ) به زبان آموزان آموزش داده می شود. همچنین نکات کلیدی که در آزمون می تواند بسیار کار آمد باشد نیز در کنار منابع آزمون OET به زبان آموزان ارائه می شود.

 به یاد داشته باشید در روز آزمون باید یک کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید و در سر ساعت اعلام شده در جلسه حضور پیدا کنید در غیر این صورت ممکن است نتوانید در آزمون شرکت کنید.

زبان آموزان می توانند برای شرکت در آزمون های آزمایشی OET و دریافت منابع آزمون OET با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرند و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوند. هم چنین کسانی که در روند ثبت نام آزمون OET دچار مشکل شده اند و در پرداخت ها و یا پر کردن هر کدام از فرم ها نیاز به مشاوره دارند می توانند به راحتی با موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرند و مشکلاتشان را بیان کنند.