آموزش زبان عربی آنلاین

آموزش زبان عربی آنلاین
زبان عربی زبان داستان ها و اشعار و ضرب المثل هاست. زمانی که حضرت سلیمان تقاضای ضرب المثلی را کرده بود که در همه جا بتواند استفاده کند این جمله به او پیشنهاد شد ” این طوفان نیز بگذرد ” . زبان عربی هم از طوفان های زیادی عبور کرده است و برای علاقمندان به زبان و ادبیات عربی همیشه جذاب بوده است و در سال های اخیر هم به دلیل بهبود وضعیت کسب و کار و اقتصاد کشور های عربی بسیاری برای تجارت و بازرگانی هم سراغ زبان عربی رفته اند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر دوره های حضوری کلاس های زبان عربی ، دوره های غیرحضوری یا آنلاین خود را بر اساس سیستم LMS یا Learning Management System انجام می دهد. برای آشنایی بیشتر با این سیستم آموزش زبان عربی آنلاین با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

آموزش زبان عربی آنلاین
آموزش زبان عربی آنلاین

سیستم LMS چیست ؟
این سیستم یک برنامه آموزشی است که بر اساس آن زبان آموز می تواند به صورت زنده با استاد خود ارتباط تصویری برقرار کند ، گزارش کلاس ها را داشته باشد ، از روند پیشرفت خود گزارش تهیه کند و تمام درس ها و تکالیف خود را به صورت انلاین انجام دهید.
روند ثبت نام در دوره های آموزش زبان عربی آنلاین در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت زیر می باشد:
تماس با موسسه برای ثبت نام
ارسال شرایط ثبت نام در سیستم LMS آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
شروع دوره
برگزاری امتحان های دوره ای
امکان تهیه و ضبط فیلم کلاس ها برای استفاده چند باره بعد از تشکیل کلاس ها
البته ما برای زبان آموزان امکان برگزاری کلاس های آموزش زبان عربی آنلاین را از طریق Skype هم به وجود آورده ایم تا اگر امکان کار با سیستم LMS را ندارید از این طریق به یادگیری زبان عربی بپردازید.
برای اطلاعات بیشتر جهت سیستم LMS عربی ما با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.