تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان

آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای داوطلبین آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین را برگزار می کند. این تست کاملا رایگان می باشد و به سرعت پس از پایان تست نتیجه به شما اعلام می شود. شما به راحتی بعد از شرکت در این امتحان آنلاین می توانید سطح دقیق خود را بشناسید و هم چنین بعد از آن می توانید دوره مناسب خود را نیز ببینید.

آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان
آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان

برای شروع آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین کلیک کنید


آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین رایگان ایران آکسفورد را نیز امتحان کنید

علاوه بر تست تعیین سطح آیلتس که می توانید در آن شرکت کنید، موسسه زبان ایران اکسفورد همچنین به صورت کاملا رایگان آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین را نیز در اختیار شما قرار می دهد. شما با شرکت در این امتحان می توانید نمره دقیق خود در آیلتس را ببنید. این امتحان دقیقا منطبق بر استاندارد های آیلتس در سال ۲۰۲۰ می باشد و به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

در این امتحان آنلاین آیلتس ایران آکسفورد که کاملا به صورت کامپیوتری برگزار می شود شما منطبق با زمانبندی آیلتس، تست را برگزار می کنید و بلافاصله بعد از اتمام آزمون نمره دقیق خودتان به همراه تحلیل آن را به دست خواهید آورد.

برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس رایگان کلیک کنید.


آموزش تضمینی آیلتس در ایران آکسفورد

مرکز تخصصی آیلتس ایران آکسفورد تنها مرکز رسمی آموزش آیلتس می باشد که دوره های خود را به صورت ۱۰۰% تضمینی انجام می دهد. در تمامی کلاس های آیلتس در صورت عدم کسب نمره مورد نظر هزینه پرداختی زبان اموز عودت داده خواهد شد. ههمچنین تمامی آزمون های آزمایشی آیلتس در ایران آکسفورد به صورت کاملا رایگان می باشد و به همراهه مشاوره و Model Answer های مختص هر آزمون می باشد.

علاوه بر تعیین سطح آیلتس آنلاین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش آیلتس را به هم صورت آنلاین نیز برگزار می کند و شما می توانید با داشتن اینترنت و وب کم از کلاس های آموزش آنلاین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهره ببرید. این کلاس ها برای کسانی که از نظر زمانی محدودیت دارند و یا در شهرستان ها هستند به راحتی قابل استفاده می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.

شما می توانید برای دیدن هزینه کلاس های آیلتس، انواع مختلف کلاس های آیلتس لینک آموزش آیلتس را دنبال کنید.

چرا شرکت در تعیین سطح آنلاین و استاندارد آیلتس مهم است؟

بر اساس اعلام British Council کسانی که زبان انگلیسی زبان دوم آن ها ست از کسانی که زبان مادری آنها زبان انگلیسی است بیشتر است و جمعیتی حدود ۷۵۰ میلیون نفر در دنیا را شامل می شود. همه روزه به افرادی که دوست دارند زبان انگلیسی را برای اهدافی همچون تجارت ، تحصیل ، مهاجرت و … افزوده می شود.

آزمون آیلتس را می توان معتبر ترین آزمون سنجش زبان انگلیسی دانست. تعیین سطح آیلتس آنلاین نیز برای بسیاری از کسانی که می خواهند نمره فعلی خود را بدانند بسیار موثر است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای این کار تعیین سطح آیلتس آنلاین را برگزار می کند.

دانلود PDF نمونه سوالات آیلتس سال ۲۰۲۰

یکی دیگر از امکانات وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، دانلود آخرین نمونه سوالات آیلتس در سال ۲۰۲۰ می باشد. شما به راحتی می توانید PDF نمونه سوالات ارزیابی سطح آیلتس و نمونه سوالات واقعی آیلتس را دانلود نمایید تا بتوانید برای آمادگی بیشتر از آنها استفاده کنید.

برای دانلود جدید ترین نمونه سوالات آیلتس کلیک کنید.

آیا می توانیم در ارزیابی سطح انگلیسی حضوری هم شرکت کنیم؟

بله! شما با تماس با دپارتمان آموزش آیلتس ایران آکسفورد می توانید وقت مشاوره کاملا رایگان را داشته باشید و هم چنین به صورت حضوری در تعیین سطح ایلتس و انگلیسی ما شرکت کنید.