استخدام مدرس زبان آنلاین ۱۴۰۱ | مدرس مجازی

استخدام مدرس آنلاین زبان انگلیسی

ایران آکسفورد از سال ها پیش جزو موسساتی بوده است که یادگیری آنلاین زبان های مختلف را در برنامه خود داشته است و زبان آموزان بسیاری از ایران و بسیاری از کشورهای دیگر در دوره های ما شرکت کرده اند. استخدام مدرس زبان آنلاین یکی از مواردی است که ما همواره به آن نیاز داشته ایم. با بروز بیماری کرونا کلاس های زبان آنلاین در بین عموم مردم به شدت بالا رفت و همین مسئله نشان داده است که مدرسین زبان می توانند در این حوزه در آینده سرمایه گزاری بیشتری کنند. ما برای مدرسین مجربی که قصد تدریس و هماری به صورت انلاین را دارند علاوه بر حقوق کاملا مناسب مزایایی همانند بیمه را نیز در نظر گرفته ایم. برای دیدن شرایط استخدام معلم زبان انگلیسی آنلاین و پر کردن فرم استخدام می توانید این مطلب رادنبال کنید.

تدریس یکی از مهم ترین کارهایی است که نیاز به حضور واقعی دارد و حضور معلم یا استاد در کلاس ، میتواند بیشترین تاثیر را در یادگیری دانش آموزان داشته باشد. اما در یک سال اخیر و به دلیل شیوع بیماری،  تمامی مراکز علمی و مدارس و دانشگاه و آموزشگاه ها و…. کاملا تعطیل شده اند، ولی این تعطیلی به گونه ایی نیست که دانش آموزان از درس خود عقب بمانند و هیچکس هم نتواند هیچکاری برای آنها انجام دهد.

english teacher recruit
english teacher recruit

برای پیشگیری از عقب ماندن دانش آموزان و حتی مدرسان از تحصیل و تدریس، تصمیم گرفته شد که آموزش ها به صورت مجازی ادامه داشته باشد. بر همین اساس بسیاری از مدرسین باید براساس قوانینی که به وجود آماده است به صورت آنلاین به دانش آموزان درس دهند. بر همین اساس هم موسسه ی ما برای توجه به سلامتی دانش آموزان و مدرسان، تصمیم به استخدام مدرس آنلاین گرفته است.

شرایط استخدام مدرس آنلاین

استخدام کردن مدرس آنلاین شرایط کمتری نسبت به دیگر مدرسین دارد، البته همچنان باید آزمون های کتبی یا علمی خود را بدهند، اما یکی از مهم ترین شرایطی که باید داشته باشند این است که حتما به یک سیستم آنلاین مثل لپ تاپ یا کامپیوتر مجهز باشند ، چون برای برگزاری کلاس های مجازی به سیستم آنلاین نیازمند هستند.

همچنین مدرسان آنلاین باید کاملا با شیوه ی تدریس مجازی آشنا باشند، اینکه چگونه و با چه ابزاری میتوانند کلاس های خود را برگزار کنند. در کنار این دو مورد ضروری ، آنها باید به اینترنت پرسرعت هم مجهز باشند تا برای برقراری ارتباط با دانش آموزان مشکلی نداشته باشند و هنگام درس دادن کلاسشان متوقف نشود.

مدارک لازم برای استخدام مدرس زبان آنلاین

  • مدارک شناسایی
  • مدارک آموزشی
  • مدارک سابقه کار

هر مدرسی که در رشته ی خودش فعالیت دارد، باید مدارک مربوطه به رشته ی خودش و مرتبط با رشته تخصصی را ارائه دهد. استخدام شدن به صورت آنلاین به مدرس خاص نیاز ندارد. تنها مدارک مورد نیاز همین است که هر مدرس، مدارک مخصوص رشته اش را به مراکز یا آموزشگاهایی که درخواست تدریس داده است ارائه دهد.

حقوق مدرس زبان مجازی

حقوق این دسته از مدرسین، که به صورت آنلاین تدریس میکنند بر اساس تصمیمات موسسات مختلف است. میتواند این دستمزد هارا به صورت جلسه ایی حساب آورد یا حتی میتوان آن را براساس ساعات در نظر گرفت. موسسه ما نیز براساس حجم ساعاتی که مدرس تدریس  میکند، درنظر میگیرد و برهمان اساس به مدرسین حقوق میدهد.

میزان حق التدریس مدرسین آنلاین زبان انگلیسی و دیگر زبان ها در ایران آکسفورد تفاوتی با دوره های حضوری ندارد. برای دیدن شرایط میزان حقوق و مزایای مدرسین ایران آکسفورد مطلب استخدام مدرس زبان انگلیسی سال ۱۴۰۱ را ببینید.

مزایای استخدام مدرس آنلاین

مزایای زیادی برای مدرسین آنلاین زبان انگلیسی در ایران آکسفورد وجود دارد:

  • امکان کار تمام وقت و پاره وقت
  • امکان برخورداری از بیمه
  • امکان آموزش و آشنایی با سیستم آنلاین موسسه

استخدام کردن مدرس آنلاین یک مزیت بزرگ و اصلی دارد و آنهم این است که در این شرایط موجود که بسیاری از مراکز به دلیل شیوع بیماری تعطیل شده اند، نیاز نیست که مدرس یا حتی دانش آموزان از خانه بیرون بروند و در معرض انواع آلودگی ها قرار گیرند.

این امر برای مراکز هم مزیت حساب میشود ، چون هم خودشان و هم تمام مدرسین و دانش آموزان در امنیت سلامتی هستند و دلیلی نیست برای حضور در کلاس خود را در معرض ابتلا به بیماری قرار دهند.

یکی دیگر از مواردی که میتوان به عنوان مزیت به آن اشاره کرد این است که بسیاری از موسسات میتوانند تعداد بیشتری از افراد به تحت عنوان مدرس آنلاین استخدام کنند. برای مثال ؛ اگر بخواهیم ۱۰ مدرس را استخدام کنیم ، در صورت حضوری بودن یا باید امکانات برای ۱۰ مدرس را فراهم کنیم و یا تعداد کمتری استخدام کنیم. اما با مجازی شدن آموزش ها ، ما میتوانیم ۱۰ مدرس را استخدام کنیم ، و چون نیاز به حضور ندارند به خیلی از امکانات حضوریشان نیست. بلکه داشتن سیستم و کتاب‌های مناسب کفایت میکند.

نحوه ی حضور مدرس آنلاین

مدرسین آنلاین به دلیل اینکه در خانه ی خود هستند و در یک محیط مشخص هستند ،براساس همان زمان بندی کلاس ها و کلاس هایی که مراکز یا موسسه مشخص کرده اند کلاس را برگزار میکنند. حتی اگر یک مدرس به صورت پاره وقتِ حضوری تدریس کنند، میتوانند در صورت مجازی بودن هم به صورت پاره وقت آموزش خود را تکمیل کنند. اگر هم که به صورت تمام وقت تدریس کنند، در صورت مجازی هم کاملا تمام وقت به آموزش خود ادامه میدهند.

دانلود فرم تقاضا تدریس

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان آنلاین کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان آنلاین ” ارسال نمایید.

سوالات متداول

آیا حقوق مدرسین آنلاین با مدرسین حضوری تفاوت دارد؟

خیر در ایران آکسفورد میزان پرداختی حقوق به مدرسین حضوری و مدرسین آنلاین تفاوتی ندارند.

آیا برای تدریس آیلتس و تافل هم نیاز به مدرس آنلاین هست؟

بله ما برای همه دوره ها همانند ایلتس تافل PTE و آزمون های تخصصی مثل GRE و Gmat نیاز به مدرس آنلاین داریم.

آیا بدون داشتن تجربه هم می توان تدریس زبان انگلیسی انجام داد؟

یکی از شروط اصلی برای استخدام مدرس داشتن تجربه است اما اگر شخص رزومه قوی داشته باشد و تنها مشکل تجربه داشته باشد می تواند با مسئولین موسسه جلسه ای را برگزار کند و در صورت تایید شروع به تدریس کنند.

آیا کلاس های آنلاین نیاز به سخت افزار خاصی دارد؟

برای برگزاری کلاس های آنلاین تنها به یک لپ تاپ یا موبایل و همچنین یک ارتباط اینترنتی می باشد و سخت افزار خاصی نیاز ندارد.