آموزش آنلاین زبان روسی

آموزش آنلاین زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بدون شک تنها آموزشگاه زبان آنلاین در ایران است که دوره های زبان روسی را به صورت آموزش آنلاین زبان روسی برگزار می کند و در پایان مدرک معتبر به زبان آموزان اعطا می شود. دروه های آموزش آنلاین زبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با کیفیت بالا و هم چنین توسط اساتید روس و مجرب برگزار می شود. شرایط این دوره ها به صورت زیر می باشد:

  • زمان تشکییل کلاس و هم چنین روز های تشکیل کلاس در اختیار زبان آموز می باشد و با توجه به نیاز های زبان آموز قابل تغییر می باشد.
  • در پایان هر دوره آزمون زبان روسی برگزار می شود و روند پیشرفت زبان آموز پایش می شود.
  • برای هر دانش اموز یک برنامه شخصی معین بر اساس نیاز های وی تعریف می شود.
  • تمام منابع آموزشی به صورت الکترونیکی در اختیار زبان آموز قرار می گیرد و هم چنین کاملا رایگان برای زبان آموز ارسال می شود.
  • در دوره های مکالمه زبان روسی علاوه برمکالمه دوره های تخصصی نیز آموزش داده می شود.

اگر شما هم به شرکت در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاقه مندید بهتر است اطلاعات زیر را هم با دقت بخوانید:

اساتید آموزشگاه همه از اساتید مجرب زبان رووسی هستند اما در صورتی که شما از نحوه تدریس استاد راضی نباشید و تا دو جلسه هم از دوره گذشته باشد کلاس ها برای شما رایگان می شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در مقاله های زیادی را در دانشگاه های معتبر آموزش آنلاین در دنیا به چاپ رسانیده که از جمله آنها می توان به دانشگاه هاروارد ، دانشگاه اسپانیا و… اشاره کرد.

در این دوره آموزش آنلاین سعی می شود بهترین گزینه ها در اختیار شما قرار بگیرد و رضایت شما شرط اصلی در ادامه دوره ها خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.