آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان اسپانیایی تهران و ایران می باشد که دوره های آموزش انلاین زبان اسپانیایی را با کیفیت بالا برگزار می نماید. در دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی ایران اکسفورد منابع آموزش زبان اسپانیایی در بسته های چند رسانه ای که همراه با ویدیو و فایل های صوتی هستند توسط کتاب Suena برگزار می شوند. در این دوره ها همه مورادیی که یک زبان اموز برای یادگیری زبان اسپانیایی لازم دارد فراهم شده است تا بتواند به بهترین نحو کار به زبان اسپانیایی مسلط شود.
آموزش مجازی زبان
آموزش مجازی زبان
در دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد روش کار به صورت زیر می باشد:
  • ارسال منابع آموزش زبان اسپانیایی برای زبان اموز
  • برگزاری کلاس ها با استاد از طریق اینترنت
  • کنترل روند یادگیری زبان اسپانیایی توسط موسسه زبان ایران آکسفورد
  • کنترل نقاط ضعف و قوت زبان آموز و ارائه گزارش از طریق Email
اساتیدی که در دوره هایی آموزش آنلاین زبان انگلیسی ایران آکسفورد استفاده می شوند همگی از اساتید مجرب و Native هستند. در این دوره های استاندارد های آموزش زبان در سطح کلاس های حضوری حفظ می شوند و در مدتی کوتاه زبان آموز به سطح مورد نظر می رسند. کتاب هایی که در این دوره ها استفاده می شوند شامل کتاب های آموزش گرامر زبان اسپانیایی ، اصطلاحات زبان اسپانیایی ، مکالمات زبان اسپانیایی ، لیستی از صد ها واژه ها کاربردی زبان اسپانیایی ، معرفی دیکشنری های زبان اسپانیایی به زبان آموزان ، آزمون های زبان اسپانیایی برای اطمینان از یادگیری کامل زبان اسپانیایی و… هم چنین دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان آموزان را برای آزمون سفارت اسپانیا DELE اماده می نماید. این آزمون برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در اسپانیا را دارند بسیار آزمون مهمی به حساب می آید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش آنلاین زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان تماس بگیرید.
آموزش مجازی زبان
آموزش مجازی زبانزش مجازی زبان اسپانیایی
آموزش مجازی زبان اسپانیایی آموزش مجازی زبان اسپانیایی دیگر تنها یک رویا نیست ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این رویا جامه عمل پوشانده است. در کلاس های آموزش مجازی زبان اسپانیایی موسسه زبان ایران آکسفورد کلاس های آموزش زبان اسپانیایی از طریق اینترنت نیز قابل برگزاری می باشند. این کلاس ها برای کسانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و یا از نظر زمانی محدودیت دارند بسیار مناسب هستند. برای شرکت در این کلاس های زبان آموزان تنها به نیاز به موراد زیر را دارند: دسترسی به اینترنت وب کم و یا میکروفون زبان آموزان برای شرکت در کلاس های آموزش مجازی زبان اسپانیایی نیاز به دانش ویژه کامپیوتر و یا زبان اسپانیایی را ندارند . روند کلاس های انلاین زبان اسپانیایی بسیار ساده می باشد و در ابتدای جلسات به زبان آموز توضیح داده می شود. در این کلاس ها اساتید زبان اسپانیایی از طریق اینترنت اقدام به برگزاری کلاس ها می نمایند و زبان آموزان می توانند به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز شبانه روز از این بسته ها استفاده کنند.
  • مزیت های آموزش مجازی زبان اسپانیایی دارای مزیت های زیر می باشد:
  • زمان شروع و پایان کلاس ها در اختیار زبان آموز می باشد.
  • قابلیت ضبط جلسات و استفاده از آنها در زمان های دیگر
  • خصوصی بودن کلاس ها و فشرده بودن آنها
  • پیشرفت سریع زبان آموز و گزارش گیری از کلاس های توسط آموزشگاه زبان ایران ایران آکسفورد
از انجا که آموزش از راه دور زبان اسپانیایی در جهان در ابتدای راه خود قرار دارد بسیاری از مزیت های این روش ها شناخته نشده اند اما برای زبان آموزان می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین و تنها آموزشگاه زبان در ایران می باشد که اقدام به برگزاری آموزش مجازی زبان اسپانیایی در ایران نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.