آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی

تعیین سطح آنلاین زبان ترکی استانبولی ایران آکسفورد

اگر می خواهید بدانید سطح زبان ترکی استانبولی شما چیست یکی از بهترین راه ها شرکت در امتحان تعیین سطح آنلاین می باشد. ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در یک آزمون حدود ۱۰ دقیقه ای سطح دقیق زبان استانبولی شما را به همراه دوره های آموزش ترکی استانبولی مناسب سطح خودتان مشخص می کند. این تعیین سطح دارای ۴۰ سوال ترکی به صورت تستی است و می تواند سطح دقیق زبان شما را برایتان مشخص می کند.

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی
تعیین سطح آنلاین ترکی استانبولی

پس همین حالا آزمون تعیین سطح آنلاین ترکی استانبولی خود را شروع کنید

برای شروع تعیین سطح آنلاین ترکی استانبولی کلیک کنید


سطوح زبان ترکی استانبولی را بشناسید

بعد از شرکت در آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی زبان ترکی استانبولی همانند تمامی زبان های اروپایی دارای شش سطح می باشد. این شش سطح از A1 شروع و C2 آخرین سطح یا بالاترین سطح می باشد. این سیستم سطح بندی اروپا که به آن CEFR می گویند برای مدارک تومر یا TYS مورد استفاده قرار میگیرند. برای اینکه سطح ها ترکی استانبولی را بشناسید در زیر به آنها اشاره می کنیم.

اگر نیاز به مدرک Tomer سال ۲۰۲۰ دارید حتما لینک آموزش تومر را دنبال کنید

سطح A1 ترکی استانبولی

این سطح اولین سطح و سطح مبتدی زبان ترکی می باشد. اگر شما تا حالا به کلاس ترکی استانبولی نرفاته باشید باید از این سطح کار خود را شروع کنید.

سطح A2 استانبولی

این سطح دومین سطح زبان استانبولی است. در این سطح که سطح مقدماتی زبان ترکی است تقریبا می توان گفن شخص حدودا ۲۵٪ با زبان ترکی آشنایی دارد.

سطح B1 ترکی استانبولی

این سطح که به آن متوسط ۱هم گفته می شود تقریبا برای کسانی است که آشنایی نسبی با زبان ترکی دارند و مکالمات پایه را می توانند به این زبان داشته باشند. در سطح B1 تقریبا شخص با حدود ۴۰ % زبان استانبولی مسلط است.

سطح B2 زبان ترکی استانبولی

این سطح که سطح متوسط ۲ هم می باشد برای کسی است که تقریبا آشنایی خوبی با زبان استانبولی دارد و می تواند برای تحصیل یا زندگی در ترکیه کاملا آماده باشد. این سطح تقریبا ۵۵٪ از زبان را شامل می شود.

سطح C1 زبان ترکی استانبولی

این سطح که پیشرفته ۱ می باشد یعنی شما به بخش بسیار زیادی از زبان آشنایی درید. در این سطح تقریبا ۷۰٪ از زبان را مسلط هستید و بدون هیچ مشکلی از زبان استانبولی می توانید استفاده کنید.

سطح C2 زبان ترکی استانبولی

این سطح بالاترین سطح زبان استانبولی است و کسی که این سطح را دارد یعنی ۱۰۰٪ به زبان استانبولی مسلط است. و برای زندگی، تحصیل و هر استفاده دیگری از زابن هیچ مشکلی نخواهد داشت.

حالا که آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی شرکت کردید می توانید یادگیری زبان ترکی استانبولی را در ایران آکسفورد شروع کنید.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی سال ۲۰۲۰ کلیک کنید