مشکلات و فرصت‌های یادگیری چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مشکلات و فرصت‌های یادگیری چینی اشاره می کند که برای زبان آموزانی که عزم خود را برای آموزش زبان چینی جزم کرده باشند بسیار جالب باشد. پس حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

مشکلات و فرصت‌های یادگیری چینی
مشکلات و فرصت‌های یادگیری چینی

اما مشکلات و فرصت‌های یادگیری چینی را ببینید:

  • مشکلات

چینی زبانی بسیار پیچیده است، درس‌ها و دوره‌هایی که از مدرسه و سایت‌های آنلاین می‌گیرید احتمالاً بخش رسمی زبان را به شما آموزش می‌دهند که اغلب در مکالمات روزمره به کار نمی‌روند.

  • لهجه‌ها

استان‌های مختلفی در چین وجود دارند و این همچنین به معنای این است که مردم ساکن در منطقه نیز لهجه‌های مختلفی دارند. این می‌تواند به شما در شناسایی ریشه‌های آن‌ها کمک کند اما چنانچه در حال یادگیری چینی به عنوان زبان دوم هستید، این می‌تواند سخت باشد.

  • نوشتار

شما برای درک مؤثر و آگاهی از زبان، همچنین باید نوشتارها را نیز بررسی کرده و یاد بگیرید. سبک‌های نوشتاری مختلف و قوانین متفاوتی برای آن وجود دارد که باید حواس‌تان به آن‌ها باشد.

  • فرصت ها

شروع زبان چینی در حالی که اصلاً هیچ پیش زمینه ای نداشته باشید احتمالاً سخت است، اما تعداد زیادی فرصت به همراه دارد که می تواند آن را کاملاً با ارزش سازد. یادگیری زبان چینی خیلی راحت است و می تواند گزینه ی اضافه شده ی فوق العاده ای به مهارت های خود باشد.

  • در شغل های بیش تری پذیرفته می شوید

این می تواند روشی عالی برای شما باشد تا در شغل های بیش تری مورد پذیرش قرار گیرید. خیلی از مردم چینی در یک تجارت سرمایه گذاری می کنند و احتمالاً شخصی را لازم دارند که زبانشان را به طور سلیس صحبت کند تا بتوانند در کار کردن با آن ها راحت باشند.

  • آموزش انگلیسی به دانش‌آموزان

به دست آوردن پول بیش تر یا حتی استفاده از آن به عنوان حقوق اصلیِ خود هم روش خوبی است. شما با داشتنِ تسلطی قوی روی زبان چینی می توانید به شاگردان چینی انگلیسی را آموزش دهید. این واقعاً شغلی خوب برای در نظر گرفتن است.

  • چشم اندازهای بیش تری برای تجارت داشته باشید

اگر شما یک تجارت را می گردانید، باید بدانید که سرمایه گذاران چینی قسمت بسیار بزرگی از جهان تجارت را تشکیل می دهند. دانستنِ زبان آن ها می تواند به شما کمک کند تا آن ها را تحت تاثیر قرار دهید و شانس های انجام معامله را افزایش دهید.