محل هایی برای بازدید در ایتالیا موقع تمرین زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد محل هایی برای بازدید در ایتالیا موقع تمرین زبان ایتالیایی اشاره می کند. اگر دوست دارید بیشتر با کشور ایتالیا و زبان ایتالیایی آشنا شوید این متن را از دست ندهید. پس با ما همراه باشید.

محل هایی برای بازدید در ایتالیا موقع تمرین زبان ایتالیایی
محل هایی برای بازدید در ایتالیا موقع تمرین زبان ایتالیایی

اما محل هایی برای بازدید در ایتالیا موقع تمرین زبان ایتالیایی را بیشتر بشناسید:

شما در همه ی کلاس های سرای محله که شهرتان ارائه می کند، شرکت کرده اید، هر موقع که می توانید با یک شریک زبانی گپ می‌ زنید، و در حال رانندگی به موسیقی ایتالیایی گوش می کنید. حالا شما آماده هستید تا به ایتالیا بروید و همه ی تلاش های خود را در عمل پیاده کنید.

علاوه بر آن، شما در شهرهای بزرگ تر و با گردشگران بیش تری بوده اید، مانند فلورانس، اسیسی، و پیزا، که همگی دوست داشتنی بودند، اما شما می خواهید آن جنبه از ایتالیا را تجربه کنید که کمتر توسط تورهای گردشگری و دوربین‌های‌شان پر شده اند.

شما می خواهید زمان خود را در شهری بگذرانید که افراد خیلی کمی به زبان انگلیسی صحبت می کنند یا جایی بروید که همان طور که از این زبان ایتالیایی که عاشقش شده اید، سر در می آورید افراد تمایل بیش تری داشته باشند تا با شما همراه شوند.

شمال ایتالیا

۱- Bergamo

این شهر (تقریباً بیش از ۱۱۵ هزار نفر جمعیت دارد) در شمال ایتالیا است که با ماشین نزدیک به ۴۵ دقیقه از میلان فاصله دارد. در حالی که اجتماع مختلطی دارد دارد، تاثیر آمریکاییِ کم تر و تاثیر آلمانیِ بیش تری را خواهید یافت.

مرکز ایتالیا

۱- Volterra

این شهر با تقریباً بیش از ۱۰.۵ هزار نفر جمعیت، سومین شهر کوچک ایتالیا برای تمرین زبان ایتالیایی خود است. این borgo در توسکانی خواستگاهش اتروسکان است و بله، به عنوان صحنه ای در قسمت دوم فیلم گرگ و میش استفاده شد (دقیق ترش این است که در واقع در Montepulciano فیلم برداری شد – شهری که لیست قابل تحسینی را به خود اختصاص داده است).

جنوب ایتالیا

۱- Scilla

این شهر کوچک یا paese در Reggio Calabria جمعیتِ ۵ هزار نفری دارد. علاوه بر داشتنِ نامی که از یک افسانه گرفته شده است — هیولایی که توسط Circe تبدیل شد — در اصل به خاطر کوچه پس کوچه های کوچکی شناخته می شود که وقتی دنبالشان کنید مستقیماً به دریا و خانه های کنار آب می رسید که همیشه آرام به نظر می رسند.

علاوه بر خوردنِ غذاهای دریاییِ بسیار تازه در تراس یک رستوران، بهترین روش سپری کردن وقت در این جا بازدید از il borgo di Chianalea است.