برنامه ریزی برای پذیرش با مدرک زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مطمئن است بسیاری از شما قصد گرفتن پذیرش از یک دانشگاه را داشته اید و موفق نشدید. برنامه ریزی برای پذیرش با مدرک زبان همیشه کار تخصصی بوده است. اگر شما هم در کلاس های زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری شرکت می کنید بهترین کار برای پذیرش این است که هیچ وقت نام امید نشوید.

برنامه ریزی برای پذیرش با مدرک زبان
برنامه ریزی برای پذیرش با مدرک زبان

این نکات را حتما در برنامه ریزی برای پذیرش با مدرک زبان در ذهن داشته باشید.

می‌توانید انجامش دهید: مردود شدن را نپذیرید!

سال جدید برای بعضی‌ها زمان شنیدن خبرهای خوب پذیرش است: اما سال ۲۰۱۷ برای بقیه ممکن است همراه با شروعی سخت باشد. اگر نامه‌ی عدم پذیرش از دانشگاه مقصد خود (یا دانشگاه‌های مقصد خود) دریافت کردید، پس احتمالاً احساس بد اقبالی بیشتری و امیدواری کمتری برای سال آتی می‌کنید.

وقت بررسی واقع‌گرایانه است!

اینجا یکسری روش‌هایی است که می‌توانید این کار را انجام دهید:

۱- در برنامه‌های خود تجدید نظر کنید.

آیا رفتن به به دانشگاه تنها راه برای دستیابی به آرزوهایتان بود؟ آیا رفتن به دانشگاه و اقدام برای تحصیلات تکمیلی باید همین الان رخ می‌داد؟

اگر دانشگاه واقعاً دیگر گزینه‌ای نبود چه کار می‌کردید؟ برنامه‌های بلند مدت مهم هستند اما این هم مهم است که هر روز به روشی رشد کنید و از به مخاطره انداختن تمام آینده‌تان بر روی یک اتفاق عمده بپرهیزید. (یعنی وارد شدن به دانشگاه)

اهداف کوتاه مدت که می‌خواهید در کار یا در زندگش شخصی، مرتبط با شغل، تناسب اندام، خانواده، دوستان، سرگرمی‌ها و عالم معنویات به آن‌ها دست یابید کدام‌ها هستند؟ فقط حرف این کارها را نزنید: درست به آن‌ها فکر کنید چرا که تا اندازه‌ای ممکن است برای استراتژی بعدی اساسی باشند.

۲- دوباره برای گزینه‌ی با اولویت بالا و سایر برنامه‌ها اقدام کنید

امروزه متقاضیان بیشتر و بیشتری دوباره‌ برای پذیرش اقدام می‌کنند- این‌ها کسانی هستند که تسلیم نشدند. و حدس بزندی چه می‌شود؟ این افراد با احتمال بیشتری برای وارد شدن به یکی از آن برنامه‌های عمومی روبرو هستند. چرا؟ چون افرادی که دوباره برای پذیرش اقدام می‌کنند، نماینده‌ی گروهی متعهدتر، متمرکزتر و مصمم‌تر هستند. آن‌ها می‌دانند که می‌خواهند وارد مدرسه‌ای مشخص شوند، می‌دانند که چرا و معمولاً هم می‌دانند که ملزومات آن چیست و برای رسیدن به آن به سختی تلاش کرده‌اند.

پس شروع به فکر کردن درباره‌ی آن برنامه‌هایی کنید که در دفعه‌ی بعد واقعاً می‌خواهید بر آن‌ها متمرکز شوید و شروع به نامه‌ی درخواستی کنید که یک «نه» ناامید کننده را به یک «بله»‌ی پیروزمندانه تبدیل کند.

به علاوه در صورتی که دست‌کم و رویهم رفته یکسری نتایج مثبت کسب نکردید، تمایل به ایجاد شبکه‌ای وسیع‌تر داشته باشید. (مثلاً مصاحبه‌ها کاری و تحصیلی بیشتر)

برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و  برنامه ریزی برای پذیرش با مدرک زبان با شماره های ما تماس بگیرید.