آموزش زبان پرتغالی

آموزش زبان پرتغالی
Lingua Portuguesa یا همان زبان کشور پرتغال زبان رسمی کشور های برزیل ، پرتغال ، موزامبیک ، آنگولا ، گینه بیسائو می باشد. آموزش زبان پرتغالی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با اساتید Native و مجرب برگزار می شود. اگر دوست دارید در مورد آموزش زبان پرتغالی بیشتر بدانید به اطلاعات زیر توجه کنید:

آموزش زبان پرتغالی
آموزش زبان پرتغالی

زبان پرتغالی با بیش از ۲۱۵ تا ۲۲۰ میلیون نفر گوینده در سراسر دنیا از دسته زبان های پرکاربرد دنیاست.
زبان پرتغالی پنجمین زبان جهان است و سومین زبان نیمکره جنوبی زمین است.
بر طبق آمار های ارائه شده از UNESCO زبان پرتغالی سریع ترین رشد بعد از زبان انگلیسی را در میان زبان های اروپایی داراست.
به دلیل شباهت زیاد بین پرتغالی و اسپانیایی بسیاری معتقدتد که زبان پرتغالی نشات گرفته از زبان اسپانیایی است که البته پندان حقیقت ندارد هر دو زبان از یک ریشه مشترک اند.
شاید شما هم پی برده باشید که در زبان انگلیسی معمولا گسترگی واژگان زیادی وجود دارد و تقریبا برای هر مفهومی دو کلمه وجود دارد که یکی از ریشه آلمانی و دیگری از ریشه فرانسوی این زبان نشات می گیرد. درآموزش زبان پرتغالی متوجه می شوید که این زبان دست زبان انگلیسی را از پشت بسته و تقریبا برای هر مفهومی ۳ الی ۴ کلمه وجود دارد که ممکن است از زبان های عربی ، یونانی ، سلتیک و لاتین منشعب شده باشد.
زبان پرتغالی که در لیسبون صحبت می شود به عنوان زبان استاندارد در نظر گرفته می شود.
از آنجا که کشور پرتغال در قرن های گذشته یکی از استعمارگران بزرگ به حساب می آمده نباید تعجب کنید که از آفریقا تا اروپا و تا آمریکای جنوبی و حتی خش هایی از پین به زبان پرتغالی صحب می شود.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان پرتغالی از تمامی شما علاقه مندان عزیز دعوت می کند که در کلاس های زبان پرتغالی در تهران این موسسه شرکت کنید و از کلاس ها لذت ببرید.