دوره Pre Master

دوره Pre Master
بعضی اوقات کشور های کانادا ، استرالیا ، آمریکا و یا انگلیس به شما گزینه ای می دهند که می توانید قبل از شروع کردن دوره کارشناسی ارشد دوره ی آمادگی برای زبان انگلیسی و یا رشته تحصیلی خود را بگذارنند. دوره Pre Master همچنین اگر شما می خواهید در رشته ای ادامه تحصیل بدهید که به رشته ی اصلی شما مرتبط نیست بسیار مفید است. در چنین دوره ای شما باید واحد هایی بگذرانید که مستقیما به رشته مورد نظر شما مرتبط است و همچنین در قسمت زبان انگلیسی به یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف آکادمیک English For Academic Purposes می پردازد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به توضیح این course می پردازد.

دوره Pre Master
دوره Pre Master

اما دوره Pre Master برای چه کسانی مناسب است:
دانشجویانی که نمره خوبی در مقاطع لیسانس ندارند و نمی توانند مستقیما به کارشناسی ارشد در رشته مورد نظرشان وارد شوند.
دانشجویانی که سطح خوبی در زبان انگلیسی ندارند.
دانشجویانی که از سیستم آموزشی به مدت زیادی دور بوده اند و مشغول به کار بوده اند.
هر چند گذراندن دوره Pre Master چندان خوشایند نیست اما برای برخی یک فرصت طلایی به حساب می آید. به عنوان مثال اگر شما تمامی شرایط پذیرفته شدن در یک رشته تحصیلی را داشته باشید اما نتوانسته باشید نمره آیلتس و یا تافل مورد نظر را کسب کنید در صورت وجود دوره Pre Master می توانید آن را انتخاب کنید و این نقص را پوشش دهید. و یا به عنوان مثال ممکن است شما پرستار باشید و بعد از گرفتن مدرک کارشناسی خود به بازار کار وارد شده باشید و مثلا بعد از ۶ یا ۷ سال از نظر تئوری با درس ها فاصله داشته باشید، باز هم دوره Pre Master می تواند برایتان چاره گشا باشد.
برای کسب اطلاعات دوره Pre Master کانادا ، استرالیا ، انگلیس و آمریکا با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.