تدریس خصوصی مکالمه زبان

تدریس خصوصی مکالمه زبان
در یک رابطه یک به یک با استاد تمام توجه کلاس بر روی یک زبان آموز است و از این حیث به هیچ عنوان با یک کلاس گروهی قابل مقایسه نیست. به عنوان مثال تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم برای یک خانم ایرانی که با توجه به فرهنگ کشور ما در بسیاری از جهات باعث می شود مشکلاتی که برخی از خانم ها در کلاس ها دارند و نمی توانند با مردان با توجه به مقتضیات فرهنگی به مکالمه داشته باشند از بین می رود و مطمئنا دو خانم بسیار راحت تر می توانند مکالمه در مورد موضوعات مختلف داشته باشند. نمی توان از این فواید و بسیاری از فواید دیگر تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و دیگر زبان ها گذشت اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که خود بهترین آموزشگاه زبان تدریس خصوصی زبان می باشد، بیان می کند که نکات منفی کلاس های خصوصی را نیز از چشم نباید دور کرد. زبان فرآیندی است که در تقابل با اجتماع شکل می گیرد و همین تعاملات است که آن را محکم تر می کند ، پس در گروه می توانید از این نکته بیشتر بهره بگیرید ، اما اگر زمان بسیار کمی دارید و یا یک نیاز بسیار خاص دارید بهترین راه حل شما تدریس خصوصی مکالکه زبان می باشد.

تدریس خصوصی مکالمه زبان
تدریس خصوصی مکالمه زبان

فشردگی کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان و هدفمند بودن و قابل انعطاف بودن کلاس ها سه ضلع مثلثی را تکشیل می دهد که باعث برتری این کلاس ها به کلاس گروهی می شوند. به عنوان مثال اگر شما باید در مدت زمانی کوتاه آزمون آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارید و دوست دارید به عنوان مثال یک تدریس خصوصی مکالمه زبان توسط خانم برای دخترتان انجام بگیرید پس راه حل شما این نوع از کلاس های Private Teaching یا Tutoring می باشد.
اگر شما هم دوست دارید در داخل موسسه زبان ایران آکسفورد و یا در منزل و یا محل کارتان تدریس خصوصی مکالمه را تجربه کنید با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس بگیرید.