قسمت Answer Short Question آزمون PTE

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به یکی از سوالات مهم در ازمون PTE Academic اشاره می کند. قسمت Answer Short Question آزمون PTE یکی از بخش های است که می تواند حسابی زبان اموزان را درگیر کند. پس برای شناخت بهتر این بخش با ما همراه باشید.

pte answer short questions
pte answer short questions

قسمت Answer Short Question آزمون PTE را بهتر بشناسید

می خواهید بیشتر درباره ی تسک Answer Short Question در امتحان آکادمیک PTE بدانید؟ باید نمره ی لیسنینگ و اسپیکینگ خود را بالا ببرید؟ یا نمره ی لغات خود را؟ مطمئن شوید که این وبلاگ را می خوانید تا بیشتر متوجه شوید.

درباره ی تسک

Answer Short Question آیتمی برای ارائه ی جواب کوتاه اسپیکینگ و لیسنینگ در قسمت اسپیکینگ امتحان آکادمیک PTE است. به اسپیکینگ و لیسنینگ شما نمره داده می شود. جزء اصلی، لغات است.

نکات درجه یک

  • خیلی زود شروع به صحبت نکنید – حواستان به قسمت صوتی باشد تا مطمئن شوید که میکروفون روشن است (وقتی روشن باشد می گوید “در حال ضبط”).
  • فقط یک دفعه جواب دهید – تکرار نکنید!
  • مختصر صحبت کنید – فقط ۱-۳ لغت بگویید (از همه ی اینها گذشته answer short question  است).
  • شامل کردن لغات کوچک مانند the و a/an قابل قبول است اما ضروری نیست برای مثال chair, a chair, it’s a chair  همگی جواب های درستی هستند.
  • وقتی میکروفون روشن شد تا ۳ ثانیه وقت دارید که صحبت کنید – اگر میکروفون ۳ ثانیه سکوت را تشخیص دهد به طور خودکار خاموش می شود.
  • به طور واضح تلفظ کنید – داشتن تلفظ واضح مهم است در غیر این صورت کامپیوتر جواب شما را متوجه نمی شود.
  • به محض اینکه شما صحبت خود را به پایان رساندید ساکت بمانید. میکروفون خاموش می شود و شما می توانید با کلیک کردن روی “Next” به تسک بعدی بروید.

تمرین

برای تمرین این سوالات را امتحان کنید. ۱۰-۱۲ تسک در امتحان آکادمیک PTE وجود دارد. ما ۵ تا را برای شما در اینجا شامل کرده ایم تا امتحان کنید. شما می توانید بخوانید و جواب را بلند بگویید یا از دوست خود بخواهید سوالات را برای شما بخواند.

۱٫ Is a pear a fruit or a vegetable?

۲٫ How many people are in a quartet?

۳٫ Sandy is 10, Adam is 9 and Judy is 15. Who is the youngest?

۴٫ What is the first meal of the day?

۵٫ What do you call a person who can speak two languages?